| Номи маҳсулот | Гармкунаки картери резинии силиконии 120V барои кондитсионер |
| Мавод | резини силикон |
| Шиддат | 110В-240В |
| Қудрат | фармоишӣ |
| Паҳнои камар | 14 мм ё 20 мм |
| Дарозии камарбанд | фармоишӣ |
| Дарозии сими сурб | Дарозии стандартӣ 1000 мм аст, ё фармоишӣ |
| Навъи терминал | фармоишӣ |
| Усули пайвасткунанда | баҳор |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Гармкунаки Jingwei як корхона аст, ки зиёда аз 25 сол дар гармкунаки фармоишии резинии силиконӣ кор мекунад, паҳнои гармкунаки картери силиконии мо 14 мм ё 20 мм аст, аксари шахсон тасмаи гармидиҳии картери 14 мм-ро барои компрессор интихоб мекунанд, агар қувваи тасма хеле калон бошад, паҳнои тасма 20 мм беҳтар хоҳад буд. Азбаски ҳарорати аз ҳад зиёд баландтар суръати пиршавии силиконро суръат мебахшад. *** Эзоҳ *** 1. Паҳнои тасмаи гармидиҳии 2-аслӣ 14 мм ва қувваи максималӣ 100 Вт/метр аст 2. Паҳнои тасмаи гармидиҳии 4-аслӣ 20 мм, 25 мм ва 30 мм аст ва қудрати максималӣ 150 Вт/метр аст. | |
Вазифаи гармкунакҳои картери резинии силиконӣ аз он иборат аст, ки аз оғози кор бо равғани хунук пешгирӣ карда, мӯҳлати кори компрессорро зиёд мекунад.
Гармкунаки Jingwei дорои як қатор гармкунакҳои стандартӣ барои компрессорҳо ва картерҳо мебошад, масалан, барои насосҳои гармидиҳӣ ҳам дар тарҳе бо сими гармидиҳӣ дар қисмати алюминий ва ҳам барои тасмаи гармидиҳии силикон. Мо инчунин метавонем дарозӣ ва қувваи дигарро таъмин кунем.
Ба ҳарорати муҳити атроф аз -50°C то 200°C тоб меорад. Гармкунакҳо бо пружинаи спиралӣ барои пайваст кардан дар атрофи картери компрессор таъмин карда мешаванд.
Агар шумо дар мавриди гармкунаки корпуси компрессорҳо ниёзи махсус дошта бошед, барои ҳалли фармоишӣ бо мо тамос гиред.
1. Мутобиқи ниёзҳои гармкунак озодона хам ва бод кунед ва ишғоли фазо кам аст
2. Насби оддӣ ва зуд
3. Қуттии гармидиҳӣ бо изолятори силикон пӯшонида шудааст
4. Бофтаи мисии қалъагӣ таъсири пешгирии осеби механикӣ дорад ва инчунин метавонад барқро ба замин гузаронад
5. Аз намӣ комилан худдорӣ кунед
6. Онро мувофиқи дарозии зарурии худ сохтан мумкин аст
7. Қисми хунуки асосӣ
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.














