| Номи маҳсулот | Гармкунаки панелҳои керамикии инфрасурхи нимкаҷшудаи 122 мм X 60 мм |
| Мавод | Сафолӣ |
| Шиддат | 12V-480V, метавонад танзим карда шавад |
| Ватт | 125-1500W ё фармоишӣ |
| Шакл | Ҳамвор/Каҷ/Лампа |
| Унсури сими муқовиматӣ | Ni-Cr ё FeCr |
| Диапазони мавҷи муфид | аз 2 то 10 мкм |
| Мӯҳлати миёнаи корӣ | Вобаста ба шароит, то 20,000 соат |
| Термопараи дохилӣ | Навъи K ё J |
| Истифода | Гармкунаки керамикии инфрасурх |
| Минтақаҳои сард | Вобаста аз дарозӣ ва диаметри 5-25 мм |
| Масофаи тавсияшудаи радиатсия | 100 мм то 200 мм |
| Баста | як гармкунак бо як қуттӣ |
| Ранг | сиёҳ, сафед, зард |
| Андозаи стандартии гармкунаки керамикии инфрасурх 1. 60*60мм2. 120ммx60мм3. 122ммx60мм 4. 120мм*120мм5. 122мм*122мм6. 240мм*60мм 7. 245мм*60мм Бо термопараи навъи K ё J | |
Ноқилҳои гармии муқовиматӣ, ки пурра дар маводҳои муносиби керамикӣ муттаҳид карда шудаандгармкунакҳои инфрасурхи керамикӣМӯҳлати кори ноқили гармӣ дароз карда мешавад ва аз гармшавии аз ҳад зиёд муҳофизат карда мешавад, зеро он пурра дар сафол ҷойгир шудааст, ки имкон медиҳад энергияи ноқили гармӣ ба маводи атроф интиқол дода шавад. Дар доираи муайяншудаи радиатсияи инфрасурх, маводе, ки барои ҷойгир кардани ноқили гармӣ истифода мешавад, бояд аз ҷиҳати радиоактивӣ фаъол, изолятсияшуда ва ҷабби хуб дошта бошад. Гармкунакҳои инфрасурхи сафолиро метавон дар шаклҳои гуногуни геометрӣ барои қонеъ кардани ин талабот истеҳсол кард.
Дарболишти гармидиҳии инфрасурхи керамикӣҚисми асосии он дорои катушкаи гармидиҳӣ мебошад ва як қисми сатҳи онро ҳамчун сатҳи нурдиҳанда истифода мебарад. Варианти дигар ин аст, ки термопараро бароиплитаи гармидиҳии инфрасурхи керамикӣ.
1. Рехтагарии зери хатти барқ, бе оксидшавӣ, муқовимат ба зарба, мӯҳлати доимӣ, метавонад ҳарорати мономерро назорат кунад, инчунин метавонад ҷойгир карда шавад ва гарм карда шавад, ҷойгиршавии зич, боло ва поён ба чап ва рост, метавонад ҳарорати якхелаи беҳтарин, ҳарорати якхела, бе ранги шишагин ба даст орад.
2. ОнГармкунаки панелҳои керамикии инфрасурхандозаи стандартии саноатӣ дорад ва сими гармидиҳӣ дар сатҳи гармидиҳӣ бо симҳои дигар моделҳо мувофиқ аст
3. Муқовимати баланди гармӣ, ҳарорати баланд намесӯзад, бехатар ва боэътимод. Изолятсияи гармии холӣ, суръатбахшии гармӣ.
4. Суръати тарҳрезӣ аз 650W то 1600W аст, ҳарорати баланди корӣ 900℃ ва зичии баланди қувваи гармӣ 68KW/m² аст.
5. Тарҳи сатҳи каҷ масофаи байни пушти гармкунак ва мавқеи васлкуниро зиёд мекунад ва инчунин насби системаҳои гармидиҳии мудаввар ё каҷро осон мекунад.Гармкунаки керамикии инфрасурхдорои таърихи тӯлонӣ дар гармкунакҳои инфрасурхи керамикӣ мебошад ва кори он хеле устувор аст.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











