Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармкунаки табақи гармидиҳии алюминий бо андозаи 150*200 мм |
| Қисми гармидиҳӣ | Қубури гармидиҳии барқӣ |
| Шиддат | 110В-230В |
| Қудрат | Фармоишӣ |
| Як сет | Плитаи гармидиҳии болоӣ + поёни поя |
| Пӯшиши тефлонӣ | Илова кардан мумкин аст |
| Андоза | 290 * 380 мм, 380 * 380 мм ва ғайра. |
| MOQ | 10 маҷмӯъ |
| Баста | Дар қуттии чӯбӣ ё паллет бастабандӣ шудааст |
| Истифода | Плитаи гармидиҳии алюминий |
| ДарПластинаи гармидиҳии алюминий барои мошини пахшкунии гармӣандозаи зерин: 100*100мм,200*200мм,290*380мм380*380мм,400*500мм,400*600мм,500*600мм,600*800мм ва ғайра. Мо инчунин андозаи калон доремпластинаи пахшкунии гармии алюминий, ба монанди 1000 * 1200 мм, 1000 * 1500 мм ва ғайра. Инҳоплитаҳои гармидиҳии алюминийМо қолабҳо дорем ва агар ба шумо қолабҳои фармоишӣ лозим бошанд, лутфан расмҳои плитаи гармидиҳии алюминийро ба мо фиристед (ҳаққи қолабро худатон пардохт кунед). | |
400*500мм
380*380мм
400*400мм
Танзимоти маҳсулот
Гармкунаки гармидиҳии аз алюминии рехташуда гармкунаки барқӣ бо элементи гармидиҳии барқии найчашакл ва маводи хӯлаи алюминийи баландсифат ҳамчун пӯсти рехтагарии қолабӣ мебошад. Ҳарорати гармкунак одатан аз 150 то 450 дараҷа гарм аст. Онро метавон ба таври васеъ дар мошинҳои пластикӣ, сари қолаб, мошинҳои кабелӣ, кимиёвӣ, резина, равған ва дигар таҷҳизот истифода бурд. Плитаи гармкунаки аз алюминии рехташуда дорои мӯҳлати хизмати тӯлонӣ, изолятсияи хуби гармӣ ва хосиятҳои қавии механикӣ мебошад.
Мо барои гармидиҳии рехтагарӣ тарҳрезӣ ва истеҳсоли дақиқи плитаи гармидиҳии рехтагарӣ пешниҳод менамоем, то ба талаботи механикӣ, ҳароратӣ ва эътимоднокии муштариёни худ ҷавобгӯ бошад. Пластинаи гармидиҳии рехтагарӣ метавонад бо як ё якчанд унсурҳои гармидиҳии барқӣ бо гузаронандагии аълои гармӣ истеҳсол карда шавад, то ба талаботи мушаххаси тарроҳӣ ва иҷрои гармии шумо ҷавобгӯ бошад. Имкониятҳои истеҳсолии мо аз миқдори зиёди плитаҳои оддӣ, ки дар саноати хӯрокворӣ ё нимноқилҳо мавҷуданд, то геометрияҳои мураккаб, ки коркарди дуюмдараҷаро барои қонеъ кардани талаботи ҷузъҳои дақиқи шумо талаб мекунанд, иборатанд.
Ариза
Табақи гарми алюминий ба таври васеъ дар мошинҳои штампкунии гарм, мошини пресскунии гармӣ, мошинҳои пластикӣ, қолаб, мошинҳои кабелӣ, мошинҳои рехтагарии хӯла, лӯлаҳо, саноати кимиё, резина, равған ва дигар таҷҳизот истифода мешавад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














