| Номи маҳсулот | Гармкунаки найчаи ҳавоии 220V SS304 |
| Шиддат | 110В 220В 380В |
| Қудрат | фармоишӣ |
| Мавод | пӯлоди зангногир 304 |
| Шакл | рост, U, W ё шакли дигар |
| Андоза | фармоишӣ |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм |
| Сертификатсия | CE, CQC |
| 1. Мушаххасоти гармкунаки қубурӣ метавонад мувофиқи талаботи муштарӣ танзим карда шавад. Шакл: мо шакли рост, шакли U, шакли M ва дигар шаклҳои фармоишӣ дорем. Андоза / қувват / шиддатро метавон тарҳрезӣ кард, лутфан пеш аз дархост андоза, намунаҳои аслӣ ё расмро ба мо фиристед. 2. Гармкунаки JINWEI як корхонаи касбии истеҳсоли унсурҳои гармидиҳӣ мебошад, мо зиёда аз 25 сол таҷрибаи фармоишии гармкунак дорем, маҳсулоти асосии мо гармкунакҳои дефорст, гармкунаки танӯр, найчаи гармидиҳии барқӣ, гармкунаки фолгаи алюминий, гармкунаки обгузар, гармкунаки картер, тасмаи гармидиҳии силиконӣ ва ғайра мебошанд. Агар шумо дар бораи гармкунак ягон шубҳа дошта бошед, шумо метавонед дар вақти дилхоҳ бо мо тамос гиред. | |
Қисмҳое, ки найчаи гармидиҳии барқии болдорро ташкил медиҳанд, инҳоянд: найчаҳои металлӣ (оҳан ё пӯлоди зангногир) барои пӯст, ноқилҳои гармӣ барои хокаи оксиди магнийи ҳарорати баланд, сими муқовимат барои асли гармидиҳӣ ва тасмаҳои пӯлоди металлӣ барои гармкунак, ки дар атрофи корпуси найча печонида шудаанд. Ҳамаи ин ҷузъҳо бо дақиқӣ коркард карда мешаванд ва аз санҷишҳои қатъии назорати сифат мегузаранд.
Гармкунаки найчаи пардор як навъи найчаи гармидиҳии барқии хушксӯзанда аст. Ду намуди асосии найчаҳои гармидиҳии барқии хушксӯзанда мавҷуданд: гармкунии қолабӣ ва сӯзиши хушки ҳавоӣ. Навъи гармкунаки найчаи пардор дар ҳавои хушксӯзанда вақте рух медиҳад, ки ҳаво аз гузариши гармӣ баста мешавад, ки ба қобилияти найча барои пароканда кардани гармӣ таъсир мерасонад ва дар навбати худ мӯҳлати кори онро кӯтоҳ мекунад. Аз ин рӯ, барои беҳтар кардани қобилияти мошини барқӣ барои пароканда кардани гармӣ,
Гармкунии ҳавои статсионарӣ ва ҳаракаткунанда, ба монанди танӯрҳо, шкафҳои барқӣ, танӯр, изолятсияи танӯрҳо, таҷҳизоти кондитсионерии ҳаво, гармкунакҳо, гармкунии нақбҳо, автомобилсозӣ, нассоҷӣ, гармхона, хӯрокворӣ, радиаторҳои сӯзишворӣ, таҷҳизоти хушккунии хоҷагиҳои деҳқонӣ, гармкунакҳои каналҳои ҳаво ва ғайра.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.














