Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | 24-00006-20 Гармкунаки обшавии яхдон барои зарфҳои яхдонӣ |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| 24-00006-20 Гармкунаки яхдон барои обшавии зарфҳо, Элементи гармкунак 230V 750W асосан дар зарфҳои яхдонии интиқол истифода мешавад. Маводи варақ: SS304L Диаметри найчаи гармидиҳӣ: 10.7 мм Таъсири намуди зоҳирӣ: мо метавонем онҳоро бо ранги сабзи тира ё хокистарии равшан ё сиёҳ созем. | |
Танзимоти маҳсулот
Унсури гармидиҳии барқӣ, ки яхдон номида мешавадгармкунаки обшавии аз пӯлоди зангногирмахсус барои обшавии таҷҳизоти яхдон, ба монанди шкафҳои ҷазираӣ, витринаҳо ва хонаҳои гуногуни яхдон сохта шудааст. Барои иҷрои вазифаи обшавии он, онро ба осонӣ ба корпуси коллекторҳои об, болҳои конденсатор ва хунуккунандаи ҳаво ҷойгир кардан мумкин аст. Имкониятҳои аълои обшавӣ ва гармкунӣ, хосиятҳои устувори барқӣ, муқовимати баланди изолятсия, муқовимат ба зангзанӣ, зидди пиршавӣ, иқтидори баланди изофаборӣ, ҷараёни ками шоридан, устуворӣ, эътимоднокӣ ва мӯҳлати хизмати дароз ҳамаи хусусиятҳои элементи гармидиҳии ҳуҷраи хунук мебошанд.
Дар истеҳсоли маводҳои ғилофӣ аз алюминий, Incoloy840, 800, пӯлоди зангногир 304, 321 ва 310S истифода мешаванд.Гармкунакҳои обшавии контейнерҳоИлова бар ин, доираи васеи услубҳои хотима пешниҳод карда мешаванд.
Гармкунаки обшавии ҳаво барои модели хунуккунандаи ҳавоӣ
Бартариятҳои маҳсулот
1. Гармкунакҳои обшавии ҳуҷраи хунук асосан дар таҷҳизоти яхдон, ба монанди хунуккунакҳои ҳавоӣ, яхдонҳо, яхдонҳо ва ғайра истифода мешаванд.
2. Изолятсияи хуб ва обногузар дорад.
3. Истеҳсоли найчаи гармкунаки обшаванда одатан аз пӯлоди зангногир 304 истифода мешавад, ки зангзании хуб дорад.
4. Хусусиятҳои гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон (диаметри найча, шакл, дарозӣ, қувват ва шиддат)-ро мувофиқи талаботи муштарӣ танзим кардан мумкин аст.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














