Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | 24-66605-00 Гармкунаки яхдон барои обшавии зарфҳо |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 10.7 мм |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Элементи гармкунак 24-66605-00Гармкунаки яхдон барои обшавии контейнерҳо460V 450W Ин ашё ашёи тайёри мост, агар шумо ягон чизи ҷолиб дошта бошед, лутфан бо мо тамос гиред ва намунаро барои санҷиш пурсед. Маводҳо: SS304 + MgO + Силикон Силикон Силикон | |
Танзимоти маҳсулот
Дарунсури гармкунаки обшавии контейнерасосан як найчаи гармидиҳии обшавии аз пӯлоди зангногир сохташудаи барқӣ мебошад, ки аз сими гармидиҳӣ сохта шудааст. Об дар дохили яхдон дар ниҳоят ба қабати ғафси ях дар сатҳи бухоркунанда табдил меёбад, ки ҳангоми кор карданаш ба он табдил меёбад. Аз сабаби паст будани гузариши гармии яхдон, самаранокии яхдон хеле коҳиш меёбад. Дар натиҷа, элементи гармидиҳии обшавии яхдон бояд сари вақт об шавад.
Гармкунаки обшавии ҳаво барои модели хунуккунандаи ҳавоӣ
Бартариятҳои маҳсулот
1. Таъсири хуби обшавӣ ва гармкунӣ
2. Муқовимат ба зангзанӣ ва зидди пиршавӣ,
3. Ҳаёти дароз, вақти корӣ,
4. Суръати баланди мубодилаи гармӣ
5. Устуворӣ ва эътимоднокӣ
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














