Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Панели гармкунаки керамикии инфрасурхи 245X60 мм |
| Мавод | Сафолӣ |
| Шиддат | 12V-480V, метавонад танзим карда шавад |
| Ватт | 125-1500W ё фармоишӣ |
| Шакл | Ҳамвор/Каҷ/Лампа |
| Унсури сими муқовиматӣ | Ni-Cr ё FeCr |
| Диапазони мавҷи муфид | аз 2 то 10 мкм |
| Мӯҳлати миёнаи корӣ | Вобаста ба шароит, то 20,000 соат |
| Термопараи дохилӣ | Навъи K ё J |
| Истифода | Гармкунаки керамикии инфрасурх |
| Минтақаҳои сард | Вобаста аз дарозӣ ва диаметри 5-25 мм |
| Масофаи тавсияшудаи радиатсия | 100 мм то 200 мм |
| Баста | як гармкунак бо як қуттӣ |
| Ранг | сиёҳ, сафед, зард |
| Андозаи стандартии гармкунаки керамикии инфрасурх 1. 60*60мм2. 120ммx60мм3. 122ммx60мм 4. 120мм*120мм5. 122мм*122мм6. 240мм*60мм 7. 245мм*60мм Бо термопараи навъи K ё J | |
Танзимоти маҳсулот
Плитаи гармидиҳии инфрасурхи керамикӣРадиатор бо роҳи ташаккули холӣ аз сафол рехта мешавад ва ҳаво ҳамчун маводи изолятсияи гармӣ байни сатҳи партов ва пушт истифода мешавад. Дар муқоиса бо радиатори сахт, вақти пешакӣ гармкунӣ нисбатан кӯтоҳтар аст.Панели гармкунаки керамикии инфрасурхҲарорати максималии корӣ 630°C, зичии миёнаи қувваи барқи рӯизаминӣ то 38.4KW/m² ва диапазони қувваи гармидиҳӣ аз 60W то 600W мебошад.
Хусусияти маҳсулот
1. Тарҳи стандартӣ: шиддати корӣ 230 вольт, рехтагарии холӣ бо усули рехтагарии сафолӣ, дарозии сим 85 мм.
2. Радиатори термоҷуфти дарунсохт: Термоҷуфти дарунсохт навъи K (NiCr-Ni) модели T-HFS,T-HFS/ 1,T-HFS/2,T-HFS/4, дарозии сими пайвасткунии термоҷуфт 100 мм.
3. Фармоишӣ: Қувваи махсус, шиддати махсуси корӣ, сими дарозшуда, пайвасткунаки сими навъи "O"
Барномаҳои маҳсулот
1. Гармкунӣ дар муҳити туршӣ ва ишқорӣ (масалан, коркарди пойафзол, гармкунии лента, фанер).
2. Ларзиш ё таъсири корпуси калони кӯра (масалан: мошини пластикии вакуумӣ, мошини ташаккули пресси гарм)
3. Гармидиҳии босуръати масофаи кӯтоҳ (масалан: танӯри хушккунандаи ранги чопӣ, мизи таъмири тахтаи схемавӣ, мизи гармидиҳии барқӣ). Ва дигар соҳаҳо бо гармидиҳии радиатсионии инфрасурх.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












