Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармкунаки ҳавоии Fin бо унсури гармидиҳии 2500W |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм ва ғайра |
| Шакл | Рост, шакли U, шакли W ё фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии бофташуда |
| Терминал | Сари резинӣ, фланец |
| Дарозӣ | Фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE, CQC |
| Шакли элементи гармидиҳии ҳавои қандор, ки мо одатан аз рӯи шакли рост, U, W сохта мешавем, мо инчунин метавонем баъзе шаклҳои махсусро мувофиқи зарурат фармоиш диҳем. Аксари муштариён сари найчаро аз рӯи фланҷ интихоб мекунанд, агар шумо унсурҳои гармидиҳии ҳавои қандорро дар хунуккунаки агрегат ё дигар таҷҳизоти обшавӣ истифода карда бошед, шояд шумо метавонед мӯҳри сарро аз рӯи резини силикон интихоб кунед, ин роҳи мӯҳр беҳтарин обногузар аст. | |
Танзимоти маҳсулот
Гармкунаки ҳавоии Fin бо элементи гармидиҳӣ тавассути илова кардани болҳои спиралии пайваста, ки дар сатҳи найчаҳои гармидиҳии анъанавӣ насб карда шудаанд, парокандашавии гармиро ба даст меорад. Радиатор масоҳати сатҳро ба таври назаррас зиёд мекунад ва имкон медиҳад, ки зудтар ба ҳаво интиқол дода шавад ва бо ин васила ҳарорати унсурҳои сатҳро коҳиш диҳад. Гармкунакҳои найчашакли пардорро метавон дар шаклҳои гуногун фармоиш дод ва онҳоро мустақиман дар моеъҳо ба монанди об, равған, ҳалкунандаҳо ва маҳлулҳои коркард, маводҳои гудохта, ҳаво ва газҳо ғӯтонд. Унсури гармкунаки ҳавоии майда аз маводи пӯлоди зангногир сохта шудааст, ки онро барои гарм кардани ҳама гуна модда ё модда, ба монанди равған, ҳаво ё шакар истифода бурдан мумкин аст.
Интихоби шакл
Бартариятҳои маҳсулот
1: Оҳани интихобшуда, пӯлоди зангногир 201, пӯлоди зангногир 304, пойдор ва муқовимат ба ҳарорати баланд
2: Хокаи оксиди магний ба сӯхтан тобовар аст, дорои сифати баланди изолятсия ва гармкунии зуд мебошад
3: Гармидиҳии дақиқ, тарҳи рамзгузорӣ, коркарди механикӣ ва печондани гармидиҳӣ, гармидиҳии якхела
4: Сими гармидиҳии барқии брендӣ, муқовимат ба ҳарорати баланд, муқовимати оксидшавӣ, пойдор
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














