Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Пластинаи пахшкунии гармидиҳии алюминийи 290*380 мм |
| Қисми гармидиҳӣ | Қубури гармидиҳии барқӣ |
| Шиддат | 110В-230В |
| Қудрат | Фармоишӣ |
| Як сет | Плитаи гармидиҳии болоӣ + поёни поя |
| Пӯшиши тефлонӣ | Илова кардан мумкин аст |
| Андоза | 290 * 380 мм, 380 * 380 мм ва ғайра. |
| MOQ | 10 маҷмӯъ |
| Баста | Дар қуттии чӯбӣ ё паллет бастабандӣ шудааст |
| Истифода | Плитаи гармидиҳии алюминий |
| ДарПластинаи гармидиҳии алюминий барои мошини пахшкунии гармӣандозаи зерин: 100*100мм,200*200мм,290*380мм380*380мм,400*500мм,400*600мм,500*600мм,600*800мм ва ғайра. Мо инчунин андозаи калон доремпластинаи пахшкунии гармии алюминий, ба монанди 1000 * 1200 мм, 1000 * 1500 мм ва ғайра. Инҳоплитаҳои гармидиҳии алюминийМо қолабҳо дорем ва агар ба шумо қолабҳои фармоишӣ лозим бошанд, лутфан расмҳои плитаи гармидиҳии алюминийро ба мо фиристед (ҳаққи қолабро худатон пардохт кунед). | |
360*450мм
400*500мм
230*300мм
Танзимоти маҳсулот
Пас аз анҷомиплитаи гармидиҳии барқии алюминии рехташуда, онро бо корпуси гармидиҳанда зич ҷойгир кардан мумкин аст. Қубури гармидиҳии барқӣ ҳамчун корпуси гармидиҳӣ истифода мешавад ва хамкунӣ ташаккул меёбад ва маводи аълои хӯлаи металлӣ ҳамчун пӯсти қолаб барои рехтани шаклҳои гуногун, аз ҷумла мудаввар, ҳамвор, кунҷи рост, хунуккунии ҳавоӣ, хунуккунии обӣ ва дигар шаклҳои махсус истифода мешавад.
Пластинаи пахшкунии гармии алюминийметавонад мудаввар, ҳамвор, кунҷи рост, хунуккунии ҳавоӣ, хунуккунии обӣ ва дигар шаклҳои махсус бошад. Пас аз анҷомёбӣ, онро ба бадани гармшуда маҳкам часпонидан мумкин аст. Онро дар мошинҳои пластикӣ, қолаб, мошинҳои кабелӣ, таҷҳизоти кимиёвӣ, резина, равған ва дигар таҷҳизот васеъ истифода бурдан мумкин аст. Плитаи гармидиҳии барқии алюминийи рехташуда бартариҳои умри дароз, самаранокии хуби изолятсия, хосиятҳои қавии механикӣ, муқовимат ба зангзанӣ, муқовимат ба майдони магнитӣ ва ғайра дорад. Дар мошинҳои пластикӣ, қолаб, мошинҳои кабелӣ, мошинҳои рехтагарии қолаб, қубур, таҷҳизоти кимиёвӣ, резина, равған ва дигар таҷҳизот васеъ истифода мешавад.
Вижагиҳо
Плитаи гармидиҳии алюминийи рехтагарӣИн як тақсимоти самараноки гармидиҳии якхела, гузариши гармии хӯлаи металлии алюминий мебошад, ки ҳарорати сатҳи гармро якхела таъмин мекунад ва нуқтаҳои гарм ва хунуки таҷҳизотро аз байн мебарад. Он дорои бартариҳои умри дароз, иҷрои хуби изолятсия, хосиятҳои қавии механикӣ, муқовимат ба зангзанӣ, муқовимати майдони магнитӣ ва ғайра мебошад. Дастгоҳи нигоҳдории гармӣ ба сатҳи паҳншавии берунии гармӣ илова карда мешавад ва нури инфрасурх дар сатҳи паҳншавии дохилии гармӣ синтез карда мешавад, ки метавонад нерӯи барқро сарфа кунад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














