| Номи маҳсулот | Табақчаи гармкунакҳои рехтагарии алюминии 38*38CM |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Андоза | 380*380мм |
| Шиддат | 110-230В |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | плитаи гармидиҳии алюминий |
| Андозаи дигари табақ | 290 * 380 мм, 400 * 500 мм, 400 * 600 мм ва ғайра. |
| Гармкунакҳои рехтагарии алюминий бо роҳи рехтани пораҳои алюминий тавассути қолаб бо қубурҳои гармидиҳӣ, ки дар дастгоҳ ҷойгир карда шудаанд, истеҳсол карда мешаванд. Мо андозаи захираҳоро дорем, ба монанди 290*380,380*380,400*500,400*600,500*700,600*800мм ва ғайра. Ғайр аз ин, мо инчунин плитаҳои гармидиҳии алюминийи андозаи калон, 1000*1200мм, 1000*1500мм, 600*1200мм, дорем. Плитаи гармидиҳии алюминий асосан барои мошини пресскунии гармӣ, мошинҳои гидравликӣ ва мошинҳои қолаби рехтагарӣ истифода мешавад. | |
Пластинаи гармкунаки рехташудаи алюминий дар интиқоли баробар самаранокии баланд дорад. Ҳарорати кории он одатан 400-500°C аст, агар дар сатҳи он ҳароратдиҳанда насб карда шавад ва гармии инфрасурх дар дохили он пахш карда шавад, истеъмоли барқ метавонад нисбат ба пештара 30% камтар бошад.
1. Элементи гармидиҳии барқии найчашаклро ҳамчун маводи гармидиҳӣ ва изолятор қабул мекунад, пас аз коркард ба шакли зарурӣ, он ба қолабҳо ворид карда мешавад ва сипас бо мошин дақиқ коркард карда мешавад, то гармкунаки стандартии алюминийи рехтагарӣ бошад.
2. метавонад бо маводи гармшуда зич пайваст шавад, аз ин рӯ хусусиятҳои плитаи гармидиҳии алюминий зуд ба ҳарорати зарурӣ гарм мешаванд. Гузаронандагии баланди гармӣ, гармкунии баробар, муҳофизат аз фарсудашавӣ ба ларзиш ва ларзиши мағзӣ, мӯҳлати хизмати дароз, бехатар ва боэътимод.
Плитаи гармидиҳии алюминий дар соҳаҳои гуногуни мошинсозӣ васеъ истифода мешавад. Ҳарорати корӣ метавонад то 350'C (алюминий) расад. Барои он ки гармӣ ба як самт дар рӯи сӯзандору мутамарказ карда шавад, тарафҳои дигари маҳсулот бо маводи нигоҳдории гармӣ ва изолятсияи гармӣ пӯшонида мешаванд. Аз ин рӯ, он дорои бартариҳои ба монанди технологияи пешрафта, нигоҳдории баланди гармӣ, мӯҳлати хизмати дароз ва ғайра мебошад. Плитаи гармидиҳии алюминий дар экструзияи пластикӣ, нахи кимиёвӣ ва мошинҳои қолабсозии бодӣ васеъ истифода мешавад.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















