Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Плитаи гармидиҳии алюминийи 40*50 см |
| Қисми гармидиҳӣ | Қубури гармидиҳии барқӣ |
| Шиддат | 110В-230В |
| Қудрат | Фармоишӣ |
| Як сет | Плитаи гармидиҳии болоӣ + поёни поя |
| Пӯшиши тефлонӣ | Илова кардан мумкин аст |
| Андоза | 290 * 380 мм, 380 * 380 мм ва ғайра. |
| MOQ | 10 маҷмӯъ |
| Баста | Дар қуттии чӯбӣ ё паллет бастабандӣ шудааст |
| Истифода | Плитаи гармидиҳии алюминий |
| ДарПластинаи гармидиҳии алюминий барои мошини пахшкунии гармӣандозаи зерин: 100*100мм,200*200мм,290*380мм380*380мм,400*500мм,400*600мм,500*600мм,600*800мм ва ғайра. Мо инчунин андозаи калон доремпластинаи пахшкунии гармии алюминий, ба монанди 1000 * 1200 мм, 1000 * 1500 мм ва ғайра. Инҳоплитаҳои гармидиҳии алюминийМо қолабҳо дорем ва агар ба шумо қолабҳои фармоишӣ лозим бошанд, лутфан расмҳои плитаи гармидиҳии алюминийро ба мо фиристед (ҳаққи қолабро худатон пардохт кунед). | |
400*500мм
380*380мм
130*130мм
Танзимоти маҳсулот
Плитаи гармидиҳии алюминийи рехтагарӣ ҷузъи муҳим барои ҳама гуна таҷҳизоти экструзияи пластикӣ мебошад. Плитаҳои гармидиҳии рехтагарӣ аз алюминий ё биринҷӣ сохта шудаанд. Таҳаммулпазирии сахти коркард дар сатҳи кории дохилӣ ва сохтори баландсифати унсури гармидиҳӣ самаранокии баландро кафолат медиҳад.
Ариза
Гармкунакҳои алюминии рехтагарӣ бо ҳавои хунуккунӣ барои таҷҳизоти экструдерӣ - Гармкунакҳои алюминии рехтагарӣ ва биринҷӣ, ки ба талаботи сахттарин дар саноати коркарди нимноқилҳо ҷавобгӯ мебошанд. Ин гармкунакҳо, ки тибқи стандартҳои сахттарин истеҳсол мешаванд, барои таъмини иҷроише тарҳрезӣ шудаанд, ки саноат интизор ва талаб мекунад.
* Гармкунакҳои нонпазӣ
* Гармкунакҳои педесталии пухтан/хунуккунӣ
* Гармкунакҳои нонпазӣ/хунуккунӣ
* Гармкунакҳои гармидиҳандаи рехтагарӣ бо чӯби гарм
* Гармкунакҳои плитаи ҳарорати баланд
* Гармкунакҳои стандартии пиёдагард
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















