| Номи маҳсулот | Сими гармкунаки обшавии изолятсияшудаи бофташудаи алюминий |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Диаметри сим | 3.0 мм бо қабати бофташуда |
| Қудрат | фармоишӣ |
| Шиддат | 110-230В |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Дарозии сим | фармоишӣ |
| Истифода | сими гармкунаки обшаванда |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм (стандартӣ) |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Тасдиқҳо | CE |
| Сими гармкунаки обшавии изолятсияшудаи бофташудаи алюминий бофтаи пӯлоди зангногир ё бофтаи алюминийро дар асоси сими гармидиҳии аслии силикон илова мекунад, ки таъсири муҳофизатиро ҳангоми насб ва истифода зиёд мекунад ва асосан барои обшавии лӯлаҳо истифода мешавад. Сими гармидиҳии бофташуда се навъ қабат дорад, яке аз онҳо бофтаи алюминий, дуюмӣ бофтаи зангногир ва сеюмӣ бофтаи шишагин аст, диаметр ва дарозии сими гармидиҳӣ мувофиқи талабот танзим карда мешавад. Қувва тақрибан 5-20 Вт барои як метр аст. | |
Сими гармкунаки обшавии бофташудаи алюминий мувофиқи фармоиш барои муқовимате сохта мешавад, ки бо ом дар як фут чен карда мешавад. Ин арзиши муқовимат ба ватт дар як фут ва шиддати мавҷуда дар барномаи шумо асос ёфтааст. Миқдори гармӣ (ватт), ки барои пешгирии конденсатсия дар атрофи дарҳо лозим аст, вобаста ба тарҳи ҷевон фарқ мекунад.
Барои яхдонҳои амиқе, ки ҳарорати муҳити онҳо аз 30 Фаренгейт то зери сифр аст, одатан 8-12 ватт барои як фут истифода мешавад. Яхдонҳои дастӣ ва дастӣ, ки дар ҳарорати баландтари муҳити зист кор мекунанд, одатан ба 3-6 ватт барои як фут ниёз доранд.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













