Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Найчаи гармкунаки бухоркунандаи алюминий барои обшавии об |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 4.5мм, 6.5мм |
| Шакл | фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | Гармкунаки обшавии алюминий |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Гармкунаки Jingwei ин астГармидиҳандаи обшавии алюминийи чинӣДар корхона, мушаххасоти қубури гармидиҳии алюминийро метавон ҳамчун расм ё намунаҳои муштарӣ танзим кард. Дар айни замон, мо якчандто истеҳсол кардемгармкунаки обшавии алюминийасосан ба Миср ва дигар кишварҳои Ховари Миёна содир карда мешавад, агар ба шумо лозим ояд, ки бо мо тамос гиред. | |
Танзимоти маҳсулот
Обшавии найчаи гармидиҳии алюминийяк навъи ҷузъи гармидиҳии барқӣ мебошад, ки барои об кардан ва об кардани яхдон, яхдон ва дигар таҷҳизот истифода мешавад.гармкунаки обшавии алюминийасосан аз қубури алюминий ҳамчун интиқолдиҳанда ва хати гармидиҳии дарунсохт истифода мебарад, метавонад тавассути хати гармидиҳии изолятсияшудаи резинии силикон гармидиҳии зуд, яксон ва бехатарро амалӣ кунад. Тарроҳии оннайчаи гармидиҳии алюминийомилҳоеро ба монанди зичии қувва, изолятсия, гузариши ҳарорат ва шароити паҳншавии гармӣ ба назар мегирад, то назорати ҳарорати дилхоҳ таъмин карда шавад. Шиддати кории қубури гармидиҳии алюминийи обшаванда одатан 220 В, диаметри қубур одатан 4,5 мм ва мӯҳлати хизмати он то 100,000 соат аст.найҳои гармидиҳии алюминий барои обшавии яхна танҳо барои обкунӣ ва об кардани яхдонҳо, яхдонҳо ва дигар таҷҳизот мувофиқанд, балки он инчунин дар дигар таҷҳизоте, ки ба нигоҳдории гармии барқӣ ниёз доранд, васеъ истифода мешавад.
Хусусияти маҳсулот
Найчаи гармидиҳии алюминийи обшавандаинчунин дар як қатор дастгоҳҳои гармидиҳии барқӣ, аз ҷумла яхдонҳо, яхдонҳо, барои нишон додани татбиқи васеи он дар корҳои рӯзгор ва саноатӣ истифода мешавад.
Дар бозор, найчаи гармидиҳии алюминийи обшаванда аз ҷониби истеъмолкунандагон барои самаранокии баланд ва хусусиятҳои бехатарии худ маъмул аст. Тарроҳӣ зичии қувва, маводи изолятсия, гузариши ҳарорат ва шароити паҳншавии гармиро ба назар мегирад, то боварӣ ҳосил кунад, ки маҳсулот метавонад назорати дақиқи ҳароратро таъмин кунад ва ба ниёзҳои сенарияҳои гуногуни татбиқ ҷавобгӯ бошад. Ғайр аз ин, найчаҳои гармидиҳии алюминий низ аз назорати қатъии сифат гузаштаанд, то кори устувори дарозмуддат ва мӯҳлати хидмати онҳоро таъмин кунанд.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














