Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии найчаи обшавии алюминий |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 4.5мм, 6.5мм ва ғайра |
| Шакл | фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | Гармкунаки обшавии алюминий |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Гармкунаки Jingwei як корхонаи унсури гармидиҳии қубури обшавии алюминий мебошад, мушаххасоти қубури гармидиҳии алюминийро метавон ҳамчун расм ё намунаҳои муштарӣ танзим кард. Дар айни замон, мо якчандто истеҳсол кардемгармкунаки обшавии алюминийасосан ба Миср ва дигар кишварҳои Ховари Миёна содир карда мешавад, агар ба шумо лозим ояд, ки бо мо тамос гиред. | |
Танзимоти маҳсулот
Унсури гармидиҳии найчаи алюминий дар фазои танг истифода бурдан осонтар аст, найчаи алюминий қобилияти хуби деформатсия дорад, онро ба шаклҳои мураккаб хам кардан мумкин аст, барои ҳама намуди фазоҳо мувофиқ аст, илова бар найчаҳо бо сифати хуби гармигузаронӣ, таъсири обшавӣ ва гармкуниро беҳтар мекунад.
Гармкунаки обшавии алюминий барои обшавӣ ва нигоҳдории гармӣ дар яхдон ва яхдон ва дигар таҷҳизоти барқӣ васеъ истифода мешавад. Он бо суръати баланд гарм мешавад ва бо ёрии термостат, зичии қувва, маводи изолятсия, гузариши ҳарорат, парокандагии гармӣ, ки метавонад барои бартараф кардани сармо дар яхдон, бартараф кардани сармо дар яхдон ва дигар дастгоҳҳои гармидиҳии барқӣ зарур бошад, баробарӣ, амният ва бехатарӣ таъмин карда мешавад.
Татбиқи маҳсулот
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














