Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармидиҳии пивопазӣ |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Қудрат | 20-25 Вт |
| Шиддат | 110-230В |
| Мавод | ПВХ |
| Андозаи болишт | 30 см |
| Ранг | кабуд ё сиёҳ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | гармкунаки нӯшокии хонагӣ |
| Дарозии сими сурб | фармоишӣ |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Тасдиқҳо | CE |
| Шабака | ИМА, евро, Британияи Кабир, Австралия ва ғайра. |
| Диаметри гармкунаки пивопазӣ 30 см ва иқтидор 25-30 Вт аст. Сими барқро барои ИМА, Британияи Кабир, Евро, Австралия ва ғайра интихоб кардан мумкин аст. Даркамарбанди гармкунаки пиво дар хонатермостати диммер ё ҳароратдиҳандаро илова кардан мумкин аст, ҳангоми истифода рахи ҳарорат низ илова карда мешавад. | |
Танзимоти маҳсулот
Тахтачаи гармидиҳии нӯшокӣ, ки метавонад ферментатор/сатилро гарм кунад. Танҳо онро ба барқ пайваст кунед ва ферментаторро дар боло гузоред, зонди ҳароратро ба паҳлӯи ферментатори худ пайваст кунед ва ҳароратро бо истифода аз контроллери термостатӣ танзим кунед.
Гилемчаи гармидиҳии нӯшокӣ ба таври оддӣ ба шабака пайваст карда шуда, дар фарш ё сатҳ гузошта мешавад. Сипас ферментаторҳоро дар болои гармкунак ҷойгир кардан мумкин аст. Гармӣ аз табақча тавассути ферментатор боло рафта, гармии нармро таъмин мекунад, то ферментатсияи бомуваффақиятро ҳавасманд кунад. Сипас шумо метавонед зонди ҳарорат ва тасмаи термометри LCD-ро ба ферментатори худ пайваст кунед ва ҳароратро бо истифода аз контроллери термостатикии беруна назорат ва танзим кунед. Ин гармии нарми камқувватро таъмин мекунад, то моеъ аз ҳад зиёд гарм нашавад. Ин лавҳаи гармидиҳии нӯшокӣ барои ферментатсияи шароб, пиво ва сидр пешбинӣ шудааст.
Дастурҳо
1. Пайвандҳои сими барқӣ ва зонди термостатикиро кушоед ва симҳоро кушоед.
2. Гармидиҳии нӯшокиро ба манбаи барқ пайваст кунед ва барқро фаъол созед.
3. Зондро бо тасмаи эластикӣ ё лента ба сатҳи берунии ферментатор пайваст кунед.
4. Барои фаъол кардани панел тугмаи барқгирандаи болоии контроллерро пахш кунед.
5. Барои расидан ба ҳарорати дилхоҳ дар дисплей, аз тирҳои боло ва поён истифода баред.
6. Вақте ки ҳарорати дуруст ба даст меояд, тугмаи SET-ро дар поёни контроллер пахш кунед - дисплей се маротиба милт-милт мекунад, то нишон диҳад, ки ҳарорат муқаррар шудааст.
7. Вақте ки зонд ба ҳарорати дилхоҳ мерасад, болишти гармидиҳӣ хомӯш мешавад. Агар ҳарорат паст шавад, болишти гармидиҳӣ дубора фаъол мешавад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












