Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Корхонаи симҳои гармидиҳандаи дарҳои обшаванда бофташуда |
| Маводи изолятсия | Резинаи силиконӣ |
| Диаметри сим | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм ва ғайра |
| Дарозии гармидиҳӣ | фармоишӣ |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Ранг | сафед, хокистарӣ, сурх, кабуд ва ғайра. |
| MOQ | 100 дона |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | сими гармидиҳии обшавӣ |
| Сертификатсия | CE |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| ДарСими гармкунаки дар барои обшавӣДарозӣ, шиддат ва қувватро мувофиқи талабот танзим кардан мумкин аст. Диаметри симро 2.5 мм, 3.0 мм, 3.5 мм ва 4.0 мм интихоб кардан мумкин аст. Сатҳи симро аз шишаи бофташуда, алюминий ё пӯлоди зангногир истифода бурдан мумкин аст. Даргармкунаки симии обшавӣҚисми гармидиҳӣ бо пайвасткунаки сими сурб метавонад бо сари резинӣ ё найчаи дуқабата мӯҳр карда шавад, шумо метавонед мувофиқи ниёзҳои истифодаи худ интихоб кунед. | |
Танзимоти маҳсулот
Гармкунаки симии чаҳорчӯбаи дар барои обшавӣаз маводи муқовимат ҳамчун заҳри гармӣ, маводи изолятсияи нарми беруна истифода мебарад ва метавонад барои бисёр таҷҳизоти электронии маишӣ дар равандҳои гармидиҳии ёрирасон истифода шавад. Сими гармидиҳӣ бо шиддати номиналӣ энергияи гармӣ тавлид мекунад. Таҳти таъсири муҳити беруна, ҳарорати сими гармидиҳӣ дар доираи муайян нигоҳ дошта мешавад. Онро ба шаклҳои гуногуни унсурҳои гармидиҳии электронӣ сохтан мумкин аст, ки дар яхдонҳо, яхдонҳо, кондитсионерҳо ва диспенсерҳои об, пухтани биринҷ ва дигар асбобҳои рӯзгор васеъ истифода мешаванд.
Хусусиятҳои маҳсулот
(1) Гармидиҳии зуд, яксон, самаранокии баланди гармӣ, интиқоли хуби гармӣ;
(2) Хусусияти аълои муқовимат ба гармӣ; Истифодаи васеъ;
(3) Бехатарӣ ва боэътимод, мӯҳлати хизмати дароз; Насби сабук ва осон;
(4) Мувофиқи диаметри кабел, муқовимат, шиддат ва қувваи он сохтан мумкин аст.
Тасвири завод
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













