| Номи маҳсулот | Қисми № WP9760774 Унсури гармидиҳии танӯр |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Андоза | 16.4 x 13.2 x 1 дюйм |
| Диаметри найча | 6.5 мм |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Рақами қисм | WP9760774 |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Миқдори Карон | 25 дона |
| Сертификатсия | CE/CQC |
| Элементи гармидиҳии танӯри WP9760774, ки аз пӯлоди зангногири 304-и баландсифат сохта шудааст, бо муқовимати аълои ҳарорати баланд ва зангзанӣ, ки аз маводҳои пӯлоди оддӣ зиёдтар аст, машҳур аст. Ин мавод якчанд бартариҳо дорад: 1. Мӯҳлати хидматро дароз кунед 2. Функсияи гармкунии зуд пухтупази зуд ва самаранокро таъмин мекунад 3. Самаранокии баланди табдили энергия, истифодаи энергияро беҳтар созед | |
Унсурҳои гармидиҳии танӯрҳои силсилаи WP9760774 махсус барои мувофиқ будан бо моделҳои танӯрҳои ҷӯйборӣ ва kitchenAid тарҳрезӣ шудаанд. Унсури танӯри бройлерӣ WP9760774 бо зиёда аз як рақами қисмҳо, аз ҷумла 8301514976774120761, AP6014070, PS11747304 ва EAP11747304 мувофиқ аст.
1. Иваз кардани грили элементи гармкунандаи танӯр WP9760774 хеле осон аст ва дастурҳои зина ба зина дар видеои YouTube мавҷуданд. Танҳо фаромӯш накунед, ки пеш аз оғоз барқи танӯрро хомӯш кунед ва барои бехатар нигоҳ доштани дастҳои худ дар тӯли раванд дастпӯшакҳои корӣ пӯшед.
2. Навсозии охирин: WP9760774 Элементи гармидиҳии танӯр, аз пӯлоди зангногири 6.5 мм304 сохта шудааст. Ин элементи гармидиҳии танӯр тақрибан 1.2 фунт вазн дорад. Пас аз санҷиши сахт барои таъмини устуворӣ, муқовимат ба ҳарорати баланд ва муқовимат ба зангзанӣ. Мушкилоти маъмулии гарм нашудани танӯрро самаранок ҳал мекунад. Ин ҷузъ барои истифодаи дарозмуддат тарҳрезӣ шудааст ва ба мушаххасоти OEM мувофиқат мекунад ё аз он зиёдтар аст, ки ба кам кардани хароҷоти ивазкунӣ ва нигоҳдорӣ мусоидат мекунад.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















