Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Камарбанди гармидиҳии қубури дренажӣ |
| Мавод | Резинаи силиконӣ |
| Андоза | 5*7мм |
| Дарозии гармидиҳӣ | 0.5M-20M |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Ранг | сафед, хокистарӣ, сурх, кабуд ва ғайра. |
| MOQ | 100 дона |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Гармкунаки қубури дренажӣ |
| Сертификатсия | CE |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Қудратитасмаи гармидиҳии лӯлаи дренажӣаст 40W/M, мо инчунин метавонем дигар қудратҳоро, ба монанди 20W/M, 50W/M ва ғайра, созем. Ва дарозиигармкунаки қубури обгузар0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M ва ғайра дошта бошанд. Дарозтаринро 20M кардан мумкин аст. Бастаигармкунаки хатти обгузаряк гармкунак бо як халтаи трансплантатсия аст, миқдори фармоишии халта дар рӯйхат зиёда аз 500 дона барои ҳар як дарозӣ. | |
Танзимоти маҳсулот
Дар шароити ҳуҷраҳои хунук, кабелҳои гармидиҳии хати обгузари изолятсияшудаи силиконӣ барои насб дар дохили қубурҳо тарҳрезӣ шудаанд, то ба холӣ кардани об аз агрегатҳои яхдонҳои обшаванда мусоидат кунанд. Онҳо танҳо дар давраҳои обшавӣ фаъол мешаванд. Барои ба ҳадди аксар расонидани мӯҳлати хизмати онҳо истифодаи дастгоҳи идоракунӣ тавсия дода мешавад. Қобили зикр аст, ки ҳарчанд қубурҳои пластикӣ одатан қувваи 50 Вт/м доранд, интихоби диапазони 40 Вт/м тавсия дода мешавад.
Гармкунакҳои хатти обгузар дар як нӯг сими барқи хунук ва дар нӯги дигар элементи гармидиҳӣ доранд. Ин гармкунакҳо, ки дар саноати яхдон васеъ истифода мешаванд, аз яхбандии қубурҳои обгузар муҳофизат мекунанд ва ҷамъшавии конденсатро дар зарфҳои обгузар пешгирӣ мекунанд. Ин симҳои гармидиҳии обгузар бениҳоят чандир буда, насби зуд, бехатар ва осонро таъмин мекунанд. Ин симҳои гармкунаки қубурҳои обгузар, ки дар андозаҳои анъанавӣ ё тарҳҳои танзимшаванда мавҷуданд, як қатор масъалаҳои марбут ба насбро ҳал мекунанд.
Барномаҳои маҳсулот
1. Обро аз давраҳои обшавӣ ба бухоркунакҳои дорои кабелҳои гармидиҳӣ ворид кунед.
2. Ба об аз давраҳои обшавии ях бо истифода аз кабелҳои гармидиҳӣ иҷозат диҳед, ки ҷори шавад.
3. Дар системаҳои яхдондор бо кабелҳои гармидиҳӣ моеъҳоро аз ях муҳофизат кунед.
4. Бо истифода аз сими гармидиҳӣ аз пайдоиши ях дар зарфи обгузар пешгирӣ кунед.
Тасвири завод
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














