Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармкунаки картери чинӣ бо паҳнои 30 мм |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Мавод | резини силикон |
| Паҳнои камарбанд | 14мм, 20мм, 25мм ва ғайра |
| Дарозии камарбанд | Фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Камарбанди гармкунаки картер |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Тасдиқҳо | CE |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| ДарГармидиҳандаи картери чинӣпаҳнои он метавонад 14мм, 20мм, 25мм, 30мм ва ғайра сохта шавад.камарбанди гармидиҳии силиконӣметавонад барои обшавии компрессори кондитсионер ё силиндраи вентилятори хунуккунанда истифода шавад.тасмаи гармкунаки картердарозии он метавонад мувофиқи талаботи муштарӣ танзим карда шавад. | |
Танзимоти маҳсулот
Гармкунакҳои картери 30 мм бо паҳнои 30 мм ба компрессорҳои яхдонӣ насб карда шудаанд, то аз ҷаббида шудани моеъи хунуккунӣ аз ҷониби равған пешгирӣ кунанд.Ҳар қадар ҳарорат пасттар бошад, ҷаббидашавӣ ҳамон қадар зудтар ва пурратар мешавад, ки метавонад ба компрессор, хусусан ҳангоми оғозёбӣ, аз сабаби набудани равған зарари ҷиддӣ расонад. Термостати дарунсохт дар гармкунаки картер онро мустақил мегардонад.
• Зуд, бехатар ва ба осонӣ насб карда мешавад.
• Элементи гармидиҳии мӯҳрдор бо изолятсияи кремний.
• резини силикон.
• Шиддат аз 12-230В танзим карда мешавад.
Хусусиятҳои маҳсулот
1. Гармкунаки картери 30 мм дорои қувваи аълои ҷисмонӣ ва хосиятҳои нарм аст; Истифодаи қувваи беруна ба гармкунаки барқӣ метавонад тамоси хубро байни элементи гармкунии барқӣ ва ашёи гармшаванда ба вуҷуд орад.
2. Гармкунаки картери компрессорӣ метавонад ба ҳар шакл, аз ҷумла шакли сеченака, сохта шавад ва инчунин метавонад сӯрохиҳои гуногунро барои насби осон нигоҳ дорад;
3. Резинаи силикон муқовимати хуби обу ҳаво ва муқовимати пиршавӣ дорад. Ҳамчун маводи изолятсияи сатҳи гармкунаки барқӣ, он метавонад аз кафидани сатҳи маҳсулот самаранок пешгирӣ кунад, қувваи механикиро беҳтар созад ва мӯҳлати хидмати маҳсулотро хеле дароз кунад;
4. Тасмаи гармидиҳии барқии силиконӣ муқовимати хуби зангзании кимиёвӣ дорад ва метавонад дар муҳитҳои сахт, ба монанди газҳои намӣ ва зангзананда истифода шавад. Тасмаи гармидиҳии силиконӣ асосан аз сими гармидиҳии хӯлаи никел-хром ва матои изолятсияи ҳарорати баланд аз резинии силикон иборат аст. Он гармкунии зуд, ҳарорати якхела, самаранокии баланди гармӣ, мустаҳкамии баланд, истифодаи осон, мӯҳлати хизмати беш аз панҷ сол бехатар ва пиршавӣ осон нест.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












