| Номи маҳсулот | Гармкунаки обшавии найчаи алюминийи чинӣ |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 4.5мм, 6.5мм ва ғайра |
| Шакл | фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | Гармкунаки обшавии алюминий |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Гармкунаки Jingwei ин астГармидиҳандаи обшавии алюминийи чинӣДар корхона, мушаххасоти қубури гармидиҳии алюминийро метавон ҳамчун расм ё намунаҳои муштарӣ танзим кард. Дар айни замон, мо якчандто истеҳсол кардемгармкунаки обшавии алюминийасосан ба Миср ва дигар кишварҳои Ховари Миёна содир карда мешавад, агар ба шумо лозим ояд, ки бо мо тамос гиред. | |
Найчаи гармидиҳии алюминийяк навъи унсури гармидиҳӣ аст, ки дар бисёр соҳаҳо ба таври васеъ истифода мешавад, хусусиятҳои он муқовимат ба зангзанӣ, вазни сабук, мустаҳкам кардани он бо коркарди гармӣ ва ғайра мебошанд. Найчаҳои гармидиҳии найчаи алюминийро мувофиқи стандартҳои гуногуни таснифот барои қонеъ кардани ниёзҳои гуногуни истифода тақсим кардан мумкин аст.
1. Мувофиқи шакл: қубури гармидиҳии найчаи алюминий метавонад қубури чоркунҷа, қубури мудаввар, қубури намунавӣ, қубури шаклдор ва дигар шаклҳо бошад, то ба муҳити гуногуни насб ва истифода мутобиқ шавад.
2. Мувофиқи усули экструзия: найчаи алюминийи бефосила ва найчаи экструзияи оддӣ тақсим мешавад, ки аввалӣ одатан дақиқӣ ва самаранокии баландтар дорад.
3. Мувофиқи дақиқӣ: найчаи оддии алюминий ва найчаи дақиқи алюминийро дар бар мегирад, ки найчаи охирин одатан пас аз экструзия, ба монанди кашидани хунук ё ғелонда, барои ба даст овардани дақиқӣ ва самаранокии баландтар, бояд коркарди дубораро талаб кунад.
4. Аз рӯи ғафсӣ: найчаҳои алюминий. Найчаҳои гармидиҳиро инчунин ба найчаҳои оддии алюминий ва найчаҳои тунукдевордори алюминий тақсим кардан мумкин аст, ки охирин одатан барои барномаҳое истифода мешавад, ки самаранокии гармидиҳии баландтар ва вазни сабуктарро талаб мекунанд.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














