| Номи маҳсулот | Унсури гармидиҳии бухоркунандаи обшавии Чин |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Гармкунаки JINGWEI як корхонаи касбии истеҳсоли қубурҳои гармидиҳии обшавӣ мебошад, мо зиёда аз 20 сол дар истеҳсоли гармкунакҳои фармоишӣ кор мекунем. Унсури гармкунаки бухоркунандаи обшавӣ шакли якқубур, дуқубур, шакли U, шакли W ва ғайра дорад. Дарозии қубурро мувофиқи талабот танзим кардан мумкин аст. | |
Унсури гармкунаки бухоркунандаи обшавандаяк ҷузъи электрикӣ мебошад, ки махсус барои таҷҳизоти яхкунӣ тарҳрезӣ шудааст ва асосан барои обшавии ях тавассути гармкунии барқӣ истифода мешавад.найчаи гармкунаки обшавӣдорои бартариҳои сохтори оддӣ, умри дароз, самаранокии баланди гармӣ, қувваи хуби механикӣ, муқовимат ба об, муқовимат ба зангзанӣ, насби осон, метавонад ба шаклҳои гуногун хам карда шавад ва бехатарии истифода.Обшавии қубури гармидиҳӣодатан аз пӯлоди зангногир ҳамчун маводи берунии қубур сохта мешавад. Он муқовимати хуби зангзанӣ дорад ва метавонад ба муҳити кории таҷҳизоти яхкунӣ, ба монанди намии баланди дохили бино, ҳарорати паст, зарбаҳои зуд-зуд ва сард ва гарм ва ғайра мутобиқ шавад.
1. Сохтор ва мавод:оннайчаи гармкунаки обшавӣОн аз найчаи пӯлоди зангногир ба сими муқовимати монанд ба пружинӣ иборат аст ва қисми фосила бо гузариши хуби гармӣ ва изолятсияи оксиди магнийи кристаллӣ пур карда шудааст. Даҳони қубур бо вулканизатсияи резинӣ ё қубури камкунии гармии девори дукарата мӯҳр карда шудааст, то хосияти мӯҳркунии маҳсулотро беҳтар созад.
2. Параметрҳои маҳсулот:Диаметри қубур Φ6.5мм, Φ8.0мм, Φ10.7мм, имконоти шиддат 110v, 220v, 380V, тарҳи қудрат барои як метр бояд камтар аз 700w бошад. Шакли маҳсулот одатан як U ва рост аст, шакли махсусро мувофиқи ниёзҳои муштарӣ танзим кардан мумкин аст.
3. Истифода:элементи гармидиҳии обшавӣОн ба таври васеъ дар яхдон, анбори хунук, зарфи об, зарфи маҳлул, ҳавз (антифриз), моҳипарварӣ ва дигар мавридҳо истифода мешавад. Он махсусан барои обшавии ях дар болҳои чиллер, конденсатор ва корпуси табақи ҷамъоварии об мувофиқ аст. Кори муқаррарии таҷҳизоти яхдонро таъмин мекунад.
4. Бартариҳо:Таъсири хуби обшавӣ, кори устувори барқӣ, муқовимати баланди изолятсия, муқовимат ба зангзанӣ, иқтидори аз ҳад зиёд боркунӣ, ҷараёни ками шоридан, устувор ва боэътимод, мӯҳлати хизмати дароз.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














