Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Сими гармкунаки обшавии Чин барои чаҳорчӯбаи дар |
| Маводи изолятсия | Резинаи силиконӣ |
| Диаметри сим | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм ва ғайра |
| Дарозии гармидиҳӣ | фармоишӣ |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Ранг | сафед, хокистарӣ, сурх, кабуд ва ғайра. |
| MOQ | 100 дона |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | сими гармидиҳии обшавӣ |
| Сертификатсия | CE |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Гармкунаки JINGWEI астСими гармкунаки обшавии ЧинДар завод, диаметри симро 2.5 мм, 3.0 мм, 4.0 мм интихоб кардан мумкин аст, дарозии қисми гармидиҳӣ 1M, 2M, 3M, 4M ва ғайра сохта мешавад. Қувваро мувофиқи талаботи муштарӣ танзим кардан мумкин аст. Дарозии стандартии сими сурб 1000 мм аст, агар шумо ягон талаботи дарозӣ дошта бошед, пеш аз дархост ба мо хабар диҳед. Даргармкунаки симии обшавӣҚисми гармидиҳӣ бо пайвасткунаки сими сурб метавонад бо сари резинӣ ё найчаи дуқабата мӯҳр карда шавад, шумо метавонед мувофиқи ниёзҳои истифодаи худ интихоб кунед. | |
Танзимоти маҳсулот
Даркабели гармкунаки обшавии нигоҳдории хунуксими хӯлаи муқовимати печдор (сими никел-хром, сими Константан, сими мис-никел ва ғайра) дар асли нахи шишагӣ ё истифодаи як (якчанд) сими хӯлаи муқовимат ҳамчун сими аслӣ ва қабати берунӣ бо гели силикатӣ ҳамчун қабати изолятсия пӯшонида шудааст.Гармкунаки симӣ барои чаҳорчӯбаи дардорои хусусиятҳои гармидиҳии зуд, ҳарорати яксон, самаранокии баланди гармӣ ва устувории хуб мебошад.
1. Он муқовимати аълои гармӣ дорад, метавонад муддати тӯлонӣ дар 150°C бидуни қариб ҳеҷ гуна тағирёбии фаъолият истифода шавад ва дар 200°C барои 10,000 соат истифода шавад.
2. Изолятсияи аъло, муқовимати изолятсия аз 500MΩ зиёдтар, дар диапазони васеи ҳарорат ва басомад муқовимати он барои нигоҳ доштани устуворӣ, холӣшавии корона бо шиддати баланд ва холӣшавии камон муқовимати хуб дорад.
3. Он дорои оташгиранда ва худхомӯшкунанда аст, зеро резинаи силикон галоген надорад, ҳангоми сӯхтан дуд намедиҳад ва газ намебарорад ва барои мавридҳои гуногун бо муҳофизати қатъии сӯхтор мувофиқ аст.
4. Он муқовимати хуби хунукӣ ва ратсионализатсияи аълои тиббӣ дорад.
Татбиқи маҳсулот
1. Гармкунӣ, омехтакунӣ ва нигоҳдории гармии қубурҳо, зарфҳо, бурҷҳо ва зарфҳои таҷҳизоти саноатӣ дар ҳолатҳои гази намнок ва ғайритаркишӣ метавонанд ҳангоми истифода мустақиман дар сатҳи қисми гармшуда печонида шаванд.
2. Муҳофизати яхдон ва гармкунии ёрирасони компрессорҳо, муҳаррикҳо, насосҳои зериобӣ ва дигар таҷҳизот
3. Муносиб барои ҳолатҳои гуногуни ҳарорати миёнаи асбобҳои рӯзгор, аз қабили яхдон, кондитсионер, биринҷпаз, курсии барқӣ, рафи либосҳои барқӣ, кӯрпаи дастмол ва ғайра.
4. Соҳаҳои ниҳолшинонӣ ва парвариш, ба монанди: гулхонаҳо, ниҳолхонаҳо ва дигар гармидиҳӣ, инкубаторҳои тухмӣ ва дигар соҳаҳои парвариш, ба монанди: гулхонаҳо, ниҳолхонаҳо ва дигар инкубаторҳои тухмӣ.
Тасвири завод
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














