Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии яхдон барои обшавии Чин |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Элементи гармидиҳии обшавии яхдон барои обшавии яхдони ҳаво истифода мешавад, шакли расмӣнайчаи гармидиҳии обшавӣИн навъи AA (найчаи рости дугона) аст, дарозии найча ба андозаи хунуккунандаи ҳавои шумо мувофиқ аст, гармкунаки обшавии мо метавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Элементи гармидиҳии яхдон барои диаметри найчаи яхдон метавонад 6.5 мм ё 8.0 мм бошад, найча бо қисми сими сурбӣ бо сари резинӣ мӯҳр карда мешавад. Шакл инчунин метавонад шакли U ва L дошта бошад. Қувваи найчаи гармидиҳии яхдон 300-400 Вт дар як метр истеҳсол мешавад. | |
Танзимоти маҳсулот
Элементи гармидиҳии яхдон барои обшавӣ аксар вақт барои об кардани ях дар сатҳи бухоркунакҳо дар системаҳои яхдон, бухор кардани оби ҷамъшуда дар табақчаҳо ва ғайра истифода мешавад. Онро мустақиман ба бухоркунакҳо гузоштан ё ба қубурҳо молидан мумкин аст. Гармкунакҳо дар давраи обшавӣ фавран кор мекунанд ва ба об шудани ях имкон медиҳанд.
Симҳои унсурҳои гармидиҳӣ дар гармкунакҳои обшавӣ бо MgO ҷудо карда шуда, дар дохили қубурҳои зангногир бо дастгоҳҳои пурра автоматӣ ҷойгир карда мешаванд. Симҳои барқӣ бо роҳи вулканизатсияи силикон истифода мешаванд ва сохтори пурра герметикӣ таъмин карда мешавад. Қисми вулканизатсия метавонад мувофиқи талаботи муштариён бо ҳамон диаметр ё васеътар аз диаметри қубур истеҳсол карда шавад.
Гармкунаки обшавии ҳаво барои модели хунуккунандаи ҳавоӣ
Татбиқи маҳсулот
Унсурҳои гармидиҳии обшавӣ дар яхдонҳо ё анборҳои хунук барои обшавии ях истифода мешаванд. Найчаи гармидиҳии обшавӣ метавонад барои гардиши ҳавои гарм барои обшавии ях дар дохили яхдон истифода шавад ё дар назди дарҳои яхдонҳои тиҷоратӣ ё анборҳо ҷойгир карда шавад, то сӯрохиҳои ҳамвор таъмин карда шаванд. Гармкунаки обшавӣ инчунин метавонад дар атрофи вентиляторҳои компрессорҳо ҷойгир карда шавад, то яхбандии атрофи вентиляторҳоро тоза кунад. Гармкунаки обшавӣ бо сими дукаратаи изолятсияшудаи резинии силиконӣ то охири элемент пурра ба об тобовар аст.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














