Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Қисми обшавии унсурҳои гармидиҳии ҳуҷраи хунук |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Дарунсури гармидиҳии ҳуҷраи хунукбарои обшавии хунуккунандаи ҳаво, шакли тасвирии он истифода мешаваднайчаи гармидиҳии обшавӣИн навъи AA (найчаи рости дугона) аст, дарозии найча ба андозаи хунуккунандаи ҳавои шумо мувофиқ аст, гармкунаки обшавии мо метавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Пӯлоди зангногирнайчаи гармидиҳии обшаванда барои хунуккунандаи ҳавоДиаметри найчаро 6,5 мм ё 8,0 мм кардан мумкин аст, найча бо қисми сими сурбӣ бо сари резинӣ мӯҳр карда мешавад. Шаклро инчунин шакли U ва L сохтан мумкин аст. Қувваи найчаи гармидиҳии обшавӣ 300-400 Вт дар як метр истеҳсол мешавад. | |
Танзимоти маҳсулот
Яхдон Гармкунаки обшавии аз пӯлоди зангногирИн унсури гармидиҳии барқӣ мебошад, ки барои обшавии ях тавассути гармидиҳии барқӣ дар таҷҳизоти яхдонӣ, ба монанди хонаҳои гуногуни яхдон, яхдонҳо, намоишгоҳҳо ва шкафҳои ҷазиравӣ тарҳрезӣ ва таҳия шудааст. Онро метавон ба осонӣ дар болҳои хунуккунандаи ҳаво ва конденсатор, инчунин шасси коллекторҳои об ҷойгир кард, то корҳои обшавии яхро анҷом диҳад.унсури гармидиҳии ҳуҷраи хунук дорои функсияи таъсири хуби обшавӣ ва гармкунӣ, хосиятҳои устувори барқӣ, муқовимати баланди изолятсия, муқовимат ба зангзанӣ, зидди пиршавӣ, иқтидори баланди изофабор, ҷараёни ками шоридан, устуворӣ ва эътимоднокӣ, инчунин мӯҳлати истифодаи дароз мебошад.
Гармкунакҳои обшавӣОнҳо бо истифода аз маводи Incoloy840, 800, пӯлоди зангногир 304, 321, 310S ва ғилофи алюминий истеҳсол карда мешаванд. Инчунин интихоби васеи намудҳои ниҳоӣ мавҷуданд. Гармкунакҳои обшаванда дар шаклҳо ва андозаҳои гуногун вобаста ба талаботи муштарӣ тарҳрезӣ шудаанд.
Гармкунаки обшавии ҳаво барои модели хунуккунандаи ҳавоӣ
Бартариятҳои маҳсулот
1. Таъсири хуби обшавӣ ва гармкунӣ
2. Муқовимат ба зангзанӣ ва зидди пиршавӣ,
3. Ҳаёти дароз, вақти корӣ,
4. Суръати баланди мубодилаи гармӣ
5. Устуворӣ ва эътимоднокӣ
устохонаи JINGWEI
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















