Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии қубурӣ барои обшавии Чин |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Элементи гармидиҳии найчашакли обшавӣ барои обшавии хунуккунандаи ҳаво истифода мешавад, шакли расмӣнайчаи гармидиҳии обшавӣИн навъи AA (найчаи рости дугона) аст, дарозии найча ба андозаи хунуккунандаи ҳавои шумо мувофиқ аст, гармкунаки обшавии мо метавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Пӯлоди зангногирнайчаи гармидиҳии обшаванда барои хунуккунандаи ҳавоДиаметри найчаро 6,5 мм ё 8,0 мм кардан мумкин аст, найча бо қисми сими сурбӣ бо сари резинӣ мӯҳр карда мешавад. Шаклро инчунин шакли U ва L сохтан мумкин аст. Қувваи найчаи гармидиҳии обшавӣ 300-400 Вт дар як метр истеҳсол мешавад. | |
Танзимоти маҳсулот
Унсури гармкунаки обшавии Чин асосан дар яхдонҳо, кондитсионерҳо, яхдонҳо, шкафҳои намоишӣ, контейнерҳо истифода мешавад. Он гармкунии ҳарорати паст аст, ду сар дар раванди мӯҳркунии часпаки фишорӣ қарор доранд, он метавонад дар ҳарорати паст ва ҳолати тар муддати тӯлонӣ кор кунад, бо хусусиятҳои зидди пиршавӣ, умри дароз ва дигар хусусиятҳо. Диаметри найча 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм ва ғайра аст ва дарозии паҳншавӣ аз 300 мм то 700 мм аст. Қисм аз пӯлоди зангногир 304, 312, 304L ва ғайра сохта шудааст, резини мӯҳркунанда дар даҳони қубур аз резини неопрен ё силикон иборат аст. Гармкунаки обшавии найчаи гармкунакро бо термостат васл кардан мумкин аст, ки қудрати он аз 100w то 2000w аст. Дар сурати мавҷуд будани ягон талаботи махсус, мо метавонем барои муштариён OEM пешниҳод кунем.
Гармкунаки обшавии ҳаво барои модели хунуккунандаи ҳавоӣ
Бартариятҳои маҳсулот
Гармкунаки яхкунӣ таҷҳизоти электрикие мебошад, ки барои обшавии ях тавассути гармидиҳии барқӣ дар таҷҳизоти яхдонӣ, ба монанди яхдонҳои гуногун, яхдонҳо, намоишгоҳҳо ва шкафҳои ҷазиравӣ тарҳрезӣ ва таҳия шудааст.
Найчаи гармкунаки обшавӣ гармкунакест, ки дар яхдонҳо ё анборҳои хунук барои об кардани ях истифода мешавад. Гармкунаки обшавӣ метавонад барои гардиши ҳавои гарм барои об кардани ях дар яхдон истифода шавад ё дар назди дарҳои яхдонҳои тиҷоратӣ ё анборҳо ҷойгир карда шавад, то кушодани ях ҳамвор таъмин карда шавад. Гармкунаки обшавӣ инчунин метавонад дар атрофи вентиляторҳои компрессорҳо ҷойгир карда шавад, то яхбандии атрофи вентиляторҳоро тоза кунад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














