Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Сими гармидиҳии қубури дренажии Чин |
| Мавод | Резинаи силиконӣ |
| Андоза | 5*7мм |
| Дарозии гармидиҳӣ | 0.5M-20M |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Ранг | сафед, хокистарӣ, сурх, кабуд ва ғайра. |
| MOQ | 100 дона |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Гармкунаки қубури дренажӣ |
| Сертификатсия | CE |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Қувваи кабели гармидиҳии қубури дренажии Чин 40 Вт/М аст, мо инчунин метавонем дигар қудратҳоро, ба монанди 20 Вт/М, 50 Вт/М ва ғайра, истеҳсол кунем. Ва дарозии онгармкунаки қубури обгузар0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M ва ғайра дошта бошанд. Дарозтаринро 20M кардан мумкин аст. Бастаигармкунаки хатти обгузаряк гармкунак бо як халтаи трансплантатсия аст, миқдори фармоишии халта дар рӯйхат зиёда аз 500 дона барои ҳар як дарозӣ. | |
Танзимоти маҳсулот
Кабелҳои гармидиҳии қубурҳои обгузари Чин асосан барои ҳифзи қубурҳо аз яхкунӣ истифода мешаванд, аммо онҳо инчунин метавонанд барои нигоҳ доштани ҳарорат истифода шаванд. Изолятсия аз резини силиконии хеле чандир ва ҳарорати баланд таъмин карда мешавад, ки истифодаи гармкунакро осон мекунад.
Гармкунаки қубури дренажии силиконӣ аз резин метавонад миқдори муайяни гармиро дар беруни қубур ба вуҷуд орад, то аз яхбандии қубур пешгирӣ кунад. Гармкунаки қубури дренажӣ метавонад ба таври худкор танзим карда шавад ва мувофиқи тағирёбии ҳарорат ба таври худкор кушода ё пӯшида шавад, ки ин энергияро сарфа мекунад ва ҷараёни ҳамвори қубурро таъмин мекунад. Илова бар ин, системаи дренажии қубури нигоҳдории хунук низ бояд тақвият дода шавад. Дар зимистон, об дар системаи дренажӣ метавонад аз ҳарорати паст ях кунад ва блокҳои яхро ба вуҷуд орад, ки қубурҳоро банд мекунанд ва боиси дренажи бад мешаванд. Барои пешгирӣ аз ин, системаи дренажӣ гарм карда мешавад, то об дар системаи дренажӣ дар ҳолати моеъ нигоҳ дошта шавад, то дренажи ҳамвор таъмин карда шавад.
Хусусиятҳои маҳсулот
1. Тарҳрезии обногузар:барои он ки тасмаи гармидиҳӣ дар муҳити намнок бехатар кор кунад, аз пайвастшавии кӯтоҳ ва осеб пешгирӣ кунад.
2. Изолятори дуқабата:муҳофизати иловагии бехатариро таъмин мекунад, хатари ихроҷи ҷараёнро кам мекунад.
3. Пайвандҳои қолабӣ:Боварӣ ҳосил кунед, ки қисми пайвасткунандаи тасмаи гармидиҳӣ мӯҳр ва устувории хуб дорад.
4. Изолятори резинии силикон:барои диапазони васеи ҳарорат, аз -60℃ то +200℃ мувофиқ аст, барои муҳитҳои гуногуни сахт мувофиқ аст.
5. Маводи гармидиҳии бадан:Одатан хӯлаи никел-хром ё мис-никел истифода мешавад, ин маводҳо дорои гузаронандагии хуби барқ ва муқовимати ҳарорати баланд мебошанд.
Тасвири завод
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














