Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармкунаки найчадор |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм ва ғайра |
| Шакл | Рост, шакли U, шакли W ё фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии бофташуда |
| Терминал | Сари резинӣ, фланец |
| Дарозӣ | Фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE, CQC |
| Шакли гармкунаки найчаи қандор, ки мо одатан аз рӯи шакли рост, U, W сохта мешавем, мо инчунин метавонем баъзе шаклҳои махсусро мувофиқи зарурат фармоиш диҳем. Аксари муштариён сари найчаро аз рӯи фланҷ интихоб мекунанд, агар шумо унсурҳои гармидиҳии қандорро дар хунуккунаки агрегат ё дигар таҷҳизоти обкунанда истифода карда бошед, шояд шумо метавонед мӯҳри сарро аз рӯи резини силикон интихоб кунед, ин роҳи мӯҳр беҳтарин обногузар аст. | |
Танзимоти маҳсулот
Элементи гармидиҳандаи найчаи қанотдор як гармкунаки металлӣ аст, ки дар атрофи сатҳи элементи гармидиҳии аслӣ печонида шудааст. Ин майдони паҳншавии гармиро дар муқоиса бо унсурҳои муқаррарӣ ду-се маротиба зиёд мекунад; ба ибораи дигар, бори қувваи рӯи элементи гармидиҳандаи қанотдор се-чор маротиба аз унсурҳои муқаррарӣ зиёдтар аст. Талафоти воқеии гармии гармкунаки найчаи қанотдор бо кам шудани дарозии он кам мешавад. Болоравии зуди ҳарорат, тавлиди якхелаи гармӣ, самаранокии хуби паҳншавии гармӣ, самаранокии баланди гармӣ, мӯҳлати хизмати дароз, андозаи хурди дастгоҳи гармидиҳӣ ва арзиши арзон бартариҳои он дар шароити якхелаи барқ мебошанд.
Интихоби шакл
Барномаҳои маҳсулот
1. Раванди гармкунӣ ва хушккунӣ
Танӯрҳои саноатӣ, нақбҳои хушккунӣ ва таҷҳизоти коркарди гармӣ танҳо чанде аз соҳаҳои зиёде мебошанд, ки гармкунакҳои найчадорро барои амалиёти гармидиҳӣ ва хушккунӣ истифода мебаранд. Онҳо барои ин корҳо аз сабаби истеҳсоли босуръат ва самараноки ҳарорати баланд комиланд.
2. Соҳаҳои кимиё ва коркард
Моеъҳо, газҳо ва зарфҳои нигоҳдорӣ дар саноати кимиё ва саноатӣ бо истифода аз унсурҳои гармидиҳии бо парчадор аз пӯлоди зангногир гарм карда мешаванд. Онҳо аксар вақт дар зарфҳои нигоҳдорӣ, бурҷҳои дистилятсия ва реакторҳои кимиёвӣ мавҷуданд. Назорати дақиқи ҳарорати гармкунакҳои бо парчадор шароити беҳтарини коркард ва ҳосили баландсифатро кафолат медиҳад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














