| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии қубури финдор |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм 8.0мм 10.7мм |
| Мавод | SUS304,310,312 |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии бофташуда |
| Саҳпе | Рост, шакли U, шакли W ё фармоишӣ |
| Андоза | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CQC/CE |
| Терминал | бо фланҷ, ё бо сими сурбӣ |
| Мушаххасоти унсури гармидиҳии найчаи қаннодӣ метавонанд мувофиқи талаботи муштарӣ танзим карда шаванд, андоза, шакл, қувват ва шиддатро метавон ҳамчун расм ё намуна ё тасвир танзим кард. Найчаи гармидиҳии қаннодӣ бар асоси найчаи гармидиҳии барқии аслӣ бо варақаи печиши пӯлоди зангногир сохта шудааст, ки вазифаи парокандагии гармии найчаи гармидиҳиро ҳангоми гармкунӣ зиёд мекунад, аз ин рӯ қуввати унсури гармидиҳии найчаи қаннодӣ нисбат ба найчаи гармидиҳии анъанавии пӯлоди зангногир баландтар аст. Шакли найчаи гармкунаки қандор, ки мо одатан як рост, ду рост, шакли U, шакли W месохтем ва мо инчунин метавонем баъзе шаклҳои махсус сохта шавем ва ин шакл бояд пеш аз истеҳсол ё дархост расмро ба мо фиристад. | |
Найчаи гармидиҳии болдор бо роҳи сохтани сими гармидиҳии барқӣ мувофиқи муқовимати зарурӣ ба шакли пружинӣ ва сипас ҷойгир кардани он дар мавқеи марказӣ дар дохили найча сохта мешавад. Фосилаи байни сими гармидиҳии барқӣ ва девори найча бо хокаи оксиди магнийи баландизолятсионӣ пур карда мешавад ва сипас бо гели силикон мӯҳр карда мешавад. Найчаи гармидиҳии барқӣ бо ин роҳ сохта мешавад. Аз сабаби нархи паст, истифодаи қулай ва хусусияти безарар буданаш, он дар бисёр мавридҳо васеъ истифода мешавад.
1. Дар саноати кимиёвӣ гармкунии маводҳои кимиёвӣ, хушккунии хокаи муайян дар зери фишори муайян, раванди кимиёвӣ ва хушккунии ҷараёнӣ тавассути найчаи гармидиҳии барқии бо парчам анҷом дода мешавад.
2. гармкунии карбогидридҳо, аз ҷумла нафти хоми нафтӣ, равғани вазнин, сӯзишворӣ, равғани термалӣ, равғани молиданӣ, парафин.
3. оби коркардшуда, буғи аз ҳад зиёд гармшуда, намаки гудохта, гази нитроген (ҳавоӣ), гази об ва дигар моеъҳое, ки бояд гарм карда шаванд.
4. азбаски гармкунаки найчашакли пардор сохтори пешрафтаи зидди таркишро қабул мекунад, таҷҳизотро метавон ба таври васеъ дар кимиёвӣ, низомӣ, нафт, гази табиӣ, платформаҳои оффшорӣ, киштиҳо, минтақаҳои истихроҷи маъдан ва дигар ҷойҳои зидди таркиш истифода бурд.
Он дар истеҳсоли мошинсозӣ, автомобилсозӣ, нассоҷӣ, хӯрокворӣ, асбобҳои рӯзгор ва дигар соҳаҳо, махсусан дар саноати кондитсионер ва пардаи ҳавоӣ васеъ истифода мешавад. Тибқи гузоришҳо, элементи гармидиҳии найчаи қанотдор махсусан дар гарм кардани равған ва мазут хуб аст. Гармкунакҳои барқии қанотдор дар саноат ва саноати кимиё васеъ истифода мешаванд, ки ин барои ҳама маълум аст. Интихоби қубури гармидиҳии барқии қанотдор низ хеле зарур аст.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













