Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Корхонаи гармкунакҳои қубурӣ бо найчаҳои пардор |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм ва ғайра |
| Шакл | Рост, шакли U, шакли W ё фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии бофташуда |
| Терминал | Сари резинӣ, фланец |
| Дарозӣ | Фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE, CQC |
| Шакли элементи гармидиҳии қанотдор, ки мо одатан аз рӯи шакли рост, U, W сохта мешавем, мо инчунин метавонем баъзе шаклҳои махсусро мувофиқи зарурат фармоиш диҳем. Аксари муштариён сари найчаро аз рӯи фланҷ интихоб мекунанд, агар шумо элементҳои гармидиҳии қанотдорро дар хунуккунаки агрегат ё дигар таҷҳизоти обшавӣ истифода карда бошед, шояд шумо метавонед мӯҳри сарро аз рӯи резини силикон интихоб кунед, ин роҳи мӯҳр беҳтарин обногузар аст. | |
Танзимоти маҳсулот
Гармкунаки Jingwei як корхонаи касбии гармкунаки найчашакли пардор аст, ки онро метавон дар каналҳои дамзананда ё дигар ҳолатҳои гармкунии ҳавои статикӣ ва ҷоришаванда насб кард. Он аз парҳо сохта шудааст, ки дар сатҳи берунии найчаи гармидиҳӣ барои паҳн кардани гармӣ печонида шудаанд.
Сими муқовимати ҳарорати баланд дар найчаи бефосилаи пӯлоди зангногири тобовар ба ҳарорати баланд баробар тақсим шудааст ва фосила бо хокаи кристаллии оксиди магний бо гузаронандагии хуби гармӣ ва иҷрои изолятсия пур карда шудааст. Ин сохтор на танҳо самаранокии баланди гармӣ дорад, балки гармии якхеларо низ ба вуҷуд меорад. Вақте ки дар сим ҷараёни электрикӣ мавҷуд аст, гармии ҳосилшуда тавассути хокаи кристаллии оксиди магний ба сатҳи қубури металлӣ паҳн мешавад ва сипас ба қисмати гармшуда ё гази ҳавоӣ интиқол дода мешавад, то ҳадафи гармидиҳӣ ба даст оварда шавад. Гармкунаки найчашакл одатан муҳити гармидиҳӣ ҳаво аст.
Интихоби шакл
Вазифаи маҳсулот
Гармкунаки найчашакли ҳавоӣ асосан барои гарм кардани ҷараёни зарурии газ аз ҳарорати ибтидоӣ то ҳарорати зарурии газ, то 600°C истифода мешавад. Он дар бисёр лабораторияҳои тадқиқотӣ ва истеҳсолӣ, аз қабили аэрокосмос, саноати силоҳ, саноати кимиё ва донишгоҳҳо васеъ истифода шудааст. Он махсусан барои санҷиши назорати автоматии ҳарорат ва системаи омехтаи ҳарорати баланди ҷараёни калон ва лавозимот мувофиқ аст. Гармкунаки газро дар доираи васеъ истифода бурдан мумкин аст: он метавонад ҳама гуна газро гарм кунад ва гази гарми истеҳсолшуда хушк ва намӣ надорад, ғайриногузар, ғайрисӯзишвор, ғайритаркишовар, ғайрихимиявӣ зангзананда, ғайриифлоскунанда, бехатар ва боэътимод аст ва фазои гармшуда зуд гарм мешавад (метавонад идора кунад).
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














