Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармкунаки фланҷӣ барои зарфи об |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Унсури гармидиҳии ғӯтондашаванда |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Шакл | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| ДарГармкунаки обгузари қубурӣмаводе, ки мо аз пӯлоди зангногир 201 ва аз пӯлоди зангногир 304 дорем, андозаи фланҷ DN40 ва DN50 дорад, қувват ва дарозии қубурро мувофиқи талабот танзим кардан мумкин аст. | |
Танзимоти маҳсулот
Гармкунаки фланҷӣ: он аз унсурҳои гармидиҳии барқии қубурӣ шакли U-ро истифода мебарад, ки мувофиқи мушаххасоти тарҳрезии воситаҳои гуногуни гармидиҳӣ дар рӯйпӯши фланҷӣ васл карда мешаванд ва ба маводҳое, ки мувофиқи талаботи конфигуратсияи қувва гарм карда мешаванд, ворид карда мешаванд. Вақте ки унсури гармидиҳӣ кор мекунад, миқдори зиёди гармии аз он хориҷшуда ба муҳити гармшуда интиқол дода мешавад, то ҳарорати миёнаро баланд бардорад, ки ба талаботи зарурии раванд ҷавобгӯ аст. Вақте ки ҳарорати миёна ба арзиши муқарраршудаи раванд мерасад, системаи идоракунӣ қувваи баромади гармидиҳии барқиро мувофиқи сигнали сенсори ҳарорат танзим мекунад ва назорати ҳарорати бори муқовимати унсури гармидиҳиро пас аз кори PID амалӣ мекунад. Ҳарорати миёнаро барои қонеъ кардани талаботи зарурӣ яксон кунед; Вақте ки унсури гармидиҳӣ аз ҳарорат ё сатҳи пасти моеъ аст, дастгоҳи муҳофизатии қулфи элементи гармидиҳӣ фавран манбаи қувваи гармидиҳиро қатъ мекунад, то аз сӯхтани унсури гармидиҳӣ пешгирӣ кунад ва мӯҳлати хизмати онро дароз кунад.
Хусусиятҳои маҳсулот
1. Гармкунаки фланҷӣ тавассути якчанд найчаҳои гармидиҳӣ, ки дар фланҷ кафшер карда шудаанд, ба таври марказӣ гарм карда мешавад. Он асосан барои гармкунӣ дар зарфҳои кушода ва пӯшидаи маҳлул ва системаҳои гардиш истифода мешавад. Он дорои бартариҳои зерин мебошад: қувваи баланди сатҳи гармкунӣ, ки бори сатҳи гармкунии ҳаворо аз 2 то 4 маротиба зиёд мекунад.
2. Гармкунаки ғарқшавандаи фланҷӣ хеле зич ва паймон аст. Азбаски тамоми он кӯтоҳ ва зич аст, он устувории хуб дорад ва барои насб ягон такягоҳ лозим нест.
3. Навъи якҷояшуда асосан кафшери камони аргониро барои пайваст кардани қубури гармидиҳии барқӣ ба фланҷ истифода мебарад ва инчунин метавонад дар шакли дастгоҳи мустаҳкамкунӣ истифода шавад, яъне ҳар як қубури гармидиҳии барқӣ бо ёрии маҳкамкунакҳо кафшер карда мешавад. Сипас сарпӯши фланҷ бо гайка маҳкам карда мешавад. Қубурҳо ва маҳкамкунакҳо бо ёрии кафшери камони аргонӣ кафшер карда мешаванд ва ҳеҷ гоҳ намерезанд. Ҷои мӯҳркунии маҳкамкунакҳо аз технологияи илмӣ истифода мешавад. Ивазкунии яккарата хеле қулай аст, ки хароҷоти нигоҳдории ояндаро хеле сарфа мекунад.
4. Маводҳои босифати воридотӣ ва ватаниро интихоб кунед. Технологияи илмии истеҳсолот, идоракунии қатъии сифат, кори аълои барқии гармкунаки оби фланҷӣ.
Татбиқи маҳсулот
Гармкунаки фланҷӣ асосан барои саноати нафт, кимиё, хӯрокворӣ, мошинсозӣ ва дигар соҳаҳо, аз ҷумла ҳама намуди зарфҳои нигоҳдорӣ, контейнерҳо, маводҳои зарфи сӯзишворӣ ва гармкунӣ истифода мешавад. Ҳолати пайвастшавӣ метавонад мӯҳри рӯй бо фланҷ ё ришта бошад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














