Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии қубурӣ бо фланҷ |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Унсури гармидиҳии ғӯтондашаванда |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Шакл | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| ДарГармкунаки обгузари қубурӣмаводе, ки мо аз пӯлоди зангногир 201 ва аз пӯлоди зангногир 304 дорем, андозаи фланҷ DN40 ва DN50 дорад, қувват ва дарозии қубурро мувофиқи талабот танзим кардан мумкин аст. | |
Танзимоти маҳсулот
Дарнайчаи гармидиҳии фланҷӣаз якчанд найчаҳои гармидиҳӣ иборат аст, ки дар фланҷ барои гармидиҳии марказӣ кафшер карда шудаанд. Он асосан барои гармкунӣ дар зарфҳои кушода ва пӯшидаи маҳлул ва системаҳои гардиш истифода мешавад. Он дорои бартариҳои зерин мебошад:
1, қувваи рӯизаминӣ калон аст, ба тавре ки бори сатҳи гармкунии ҳаво аз 2 то 4 маротиба зиёд мешавад;
2, қубури гармидиҳии фланҷӣ хеле зич ва сохтори паймон аст. Азбаски тамоми он кӯтоҳ ва зич аст, устувории хуб дорад ва барои насб ягон дастгирӣ лозим нест.
Найчаи гармидиҳии фланҷӣ(инчунин бо номи гармкунаки барқии васлшаванда маълум аст): Ин истифодаи элементи гармидиҳии барқии қубурӣ бо шакли U мебошад, мувофиқи мушаххасоти тарроҳии васоити гуногуни гармидиҳӣ, мувофиқи талаботи конфигуратсияи қувва, ки дар сарпӯши фланҷ насб карда шудааст, ба маводи гармшаванда ворид карда мешавад, вақте ки элементи гармидиҳӣ миқдори зиёди интиқоли гармиро ба муҳити гармшуда барои баланд бардоштани ҳарорати васоити ахбори омма иҷро мекунад, то талаботи зарурии равандро қонеъ кунад. Вақте ки ҳарорати васоити ахбори омма ба арзиши муқарраршудаи раванд мерасад, системаи идоракунӣ қувваи баромади гармкунаки барқиро мувофиқи сигнали сенсори ҳарорат танзим мекунад ва назорати ҳарорати бори муқовимати унсури гармидиҳиро пас аз кори PID амалӣ мекунад. Ҳарорати васоити ахбори оммаро барои қонеъ кардани талаботи зарурӣ яксон кунед; Вақте ки элементи гармидиҳӣ аз ҳарорат ё сатҳи моеъ паст аст, дастгоҳи муҳофизатии қулфи элементи гармидиҳӣ фавран манбаи қувваи гармидиҳиро қатъ мекунад, то аз сӯхтани элементи гармидиҳӣ пешгирӣ кунад ва мӯҳлати хизмати онро дароз кунад.
Татбиқи маҳсулот
Қубури гармидиҳии фланҷӣасосан барои изолятсияи гармӣ ва гарм кардани маводҳо дар зарфҳои гуногуни нигоҳдорӣ, контейнерҳо ва зарфҳои сӯзишворӣ дар соҳаҳои нафт, кимиё, хӯрокворӣ, мошинсозӣ ва дигар соҳаҳо истифода мешавад. Ҳолати пайвастшавӣ метавонад фланҷӣ ё риштаӣ бошад.
Семинари JINGWEI
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















