Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Сими гармидиҳии чаҳорчӯбаи дари яхдон барои обшавии ях |
| Маводи изолятсия | Резинаи силиконӣ |
| Диаметри сим | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм ва ғайра |
| Дарозии гармидиҳӣ | фармоишӣ |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Ранг | сафед, хокистарӣ, сурх, кабуд ва ғайра. |
| MOQ | 100 дона |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | сими гармидиҳии обшавӣ |
| Сертификатсия | CE |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Гармкунаки симии чаҳорчӯбаи дар барои обшавии ях, шиддат ва қувват метавонад вобаста ба зарурат танзим карда шавад. Диаметри симро 2.5 мм, 3.0 мм, 3.5 мм ва 4.0 мм интихоб кардан мумкин аст. Сатҳи симро аз шишаи бофташуда, алюминий ё пӯлоди зангногир истифода бурдан мумкин аст. Даргармкунаки симии обшавӣҚисми гармидиҳӣ бо пайвасткунаки сими сурб метавонад бо сари резинӣ ё найчаи дуқабата мӯҳр карда шавад, шумо метавонед мувофиқи ниёзҳои истифодаи худ интихоб кунед. | |
Танзимоти маҳсулот
Сими гармидиҳӣ барои обшавӣ сими гармидиҳии резинии силиконӣ бо нахи шишагӣ дар атрофи сими муқовимати металлӣ ва изолятсияи резинии силиконӣ аз берун аст. Азбаски резинии силиконӣ нарм, изолятсияи қавӣ, муқовимат ба ҳарорати баланд ва сими гармидиҳии барқӣ нарм аст, онро то 250℃ гарм кардан мумкин аст. Диаметри сим аз 1 то 3 мм аст ва усули истифода пайваст кардани ду нӯги сим ба манбаи барқ аст, то ки тамоми сим баробар гарм шавад.
Хусусиятҳои асосии сими гармидиҳӣ барои обшавӣ инҳоянд: гармкунии зуд, муқовимат ба ҳарорати баланд, танзими чандирии параметрҳо, вайроншавии суст, мӯҳлати хизмати дароз ва муҳимтар аз ҳама, арзиши паст, самаранокии баланд ва доираи васеи татбиқ.
Татбиқи маҳсулот
Сими гармидиҳӣ барои обшавии яхдон махсусан барои яхдон, кондитсионер, обшавии яхдон, обшавии яхдон дар анбори хунук, обшавии найчаи алюминий дар анбори хунук, изолятсияи пухтани биринҷ, кӯрпаи барқӣ, қолини нишасти барқӣ, қолини нишасти ҳайвоноти хонагӣ, курсии массажи барқӣ, таҷҳизоти зебоии тиббӣ, камарбанди барқӣ, либосҳои гарми барқӣ, пойафзоли барқӣ, ҳавзи ванна, рафи дастмолҳои барқӣ, зарфи қубурҳои антифриз, гармкунии тиреза ва дигар хатҳои дохилӣ истифода мешавад.
Тасвири завод
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















