Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармкунаки хатти дренажии яхдон |
| Мавод | Резинаи силиконӣ |
| Андоза | 5*7мм |
| Дарозии гармидиҳӣ | 0.5M-20M |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Ранг | сафед, хокистарӣ, сурх, кабуд ва ғайра. |
| MOQ | 100 дона |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Гармкунаки қубури дренажӣ |
| Сертификатсия | CE |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Қудратитасмаи гармидиҳии лӯлаи дренажӣаст 40W/M, мо инчунин метавонем дигар қудратҳоро, ба монанди 20W/M, 50W/M ва ғайра, созем. Ва дарозиигармкунаки қубури обгузар0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M ва ғайра дошта бошанд. Дарозтаринро 20M кардан мумкин аст. Бастаигармкунаки хатти обгузаряк гармкунак бо як халтаи трансплантатсия аст, миқдори фармоишии халта дар рӯйхат зиёда аз 500 дона барои ҳар як дарозӣ. | |
Танзимоти маҳсулот
Гармкунаки хатти обгузари яхдон сими изолятсияшуда аст, ки ҳангоми фаъол шудан гарм карда мешавад. Ҳангоми насб, гармкунаки обгузарро дар атрофи қубури об печонед ё онро ба қубур васл кунед. Пас аз ба кор андохтани барқ, гармкунаки обгузарро метавон гарм кард, то қубури об ҳамвор бошад ва аз яхбандӣ ва кафидан пешгирӣ карда шавад. Принсипи гармкунӣ дар он аст, ки сим гарм мешавад ва гармӣ ба қубури об интиқол дода мешавад, ки боиси баланд шудани ҳарорати об дар қубури об мегардад, то аз яхбандӣ пешгирӣ карда шавад.
Насб
1. Мавқеи насб: гармкунаки обгузар бояд дар қубури обе, ки ба осонӣ ях мекунад, насб карда шавад ва бояд аз замин на камтар аз 10 см дур бошад.
2. Усули насб: Гармкунаки хатти обгузар бояд мувофиқи дастурҳо дуруст насб карда шавад. Умуман, он бояд дар атрофи қубури об печонида шавад ва ҳарду нӯги гармкунаки хатти обгузар бояд ба манбаи барқ пайваст карда шаванд.
3. Чораҳои эҳтиётӣ истифода баред: Гармкунаки хатти обгузар ҳангоми истифода бояд ба нуктаҳои зерин диққат диҳад:
(1) Аз барқи дарозмуддат худдорӣ кунед: гармкунаки хатти обгузар набояд муддати тӯлонӣ барқ гирад ва бояд мувофиқи ниёзҳои воқеӣ мунтазам кушода шавад.
(2) Фишорро зиёд накунед: ҳангоми гармкунӣ фишори аз ҳад зиёдро истифода набаред, вагарна ин ба сим зарар мерасонад.
(3) Аз осеб канорагирӣ кунед: Ҳангоми насб кардани гармкунаки хатти обгузар, он бояд аз шиддат ва соишҳои аз ҳад зиёд канорагирӣ кунад, вагарна он боиси канда шудани сим мегардад.
Тасвири корхона
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














