Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Сими гармкунаки дари яхдон |
| Маводи изолятсия | Резинаи силиконӣ |
| Диаметри сим | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм ва ғайра |
| Дарозии гармидиҳӣ | фармоишӣ |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Ранг | сафед, хокистарӣ, сурх, кабуд ва ғайра. |
| MOQ | 100 дона |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | сими гармидиҳии обшавӣ |
| Сертификатсия | CE |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Дарозии сими гармидиҳии дари яхдон, шиддат ва қувватро вобаста ба зарурат танзим кардан мумкин аст. Диаметри симро 2.5 мм, 3.0 мм, 3.5 мм ва 4.0 мм интихоб кардан мумкин аст. Сатҳи симро аз шишаи бофташуда, алюминий ё пӯлоди зангногир истифода бурдан мумкин аст. Даргармкунаки симии обшавӣҚисми гармидиҳӣ бо пайвасткунаки сими сурб метавонад бо сари резинӣ ё найчаи дуқабата мӯҳр карда шавад, шумо метавонед мувофиқи ниёзҳои истифодаи худ интихоб кунед. | |
Танзимоти маҳсулот
Нақши сими гармкунандаи дари яхдони яхдон асосан барои гарм кардани дар, пешгирӣ аз яхбандии чаҳорчӯбаи дари яхдон, ки дар натиҷа кушодани дари яхдон имконнопазир аст, истифода мешавад. Аз ин рӯ, агар он шикаста бошад, беҳтар аст, ки онро таъмир ё иваз кунед. Азбаски худи яхдон як корпуси яхдон аст, ҳарорати дохилӣ паст аст ва дар сурати намӣ баланд будани ҳаво, қисмҳои атрофи қуттии яхдон конденсатсия мешаванд. Ҳангоми кушодани дар, конвексияи гази гарм ва хунук, конденсатсия дар атрофи корпуси дар, бо мақсади пешгирӣ ё суст кардани минтақаҳои тар ва мавсими боронгарӣ, вазъияти дар боло зикршуда, яхдони хонагӣ дар давраи яхдон барои зиёд кардани дастгоҳи зидди шабнам, ки дар ҳарду тарафи дар ва қисми миёна насб карда шудааст, истифодаи қубурҳои зидди шабнам, кам кардани фарқияти ҳарорат байни қуттӣ ва муҳити беруна, кам кардани конденсатсия ва бартараф кардани конденсатсия истифода мешавад. Аз ин рӯ, вақте ки яхдон кор мекунад, дар атрофи дар гармӣ мавҷуд аст. Аммо, ин сими гармкунандаи дари яхдон, хоҳ яксон бошад, хоҳ нобаробар, ба мӯҳлати кори пӯсти яхдон таъсир намерасонад.
Татбиқи маҳсулот
Тасвири корхона
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














