Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармкунаки дари яхдон |
| Маводи изолятсия | Резинаи силиконӣ |
| Диаметри сим | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм ва ғайра |
| Дарозии гармидиҳӣ | фармоишӣ |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Ранг | сафед, хокистарӣ, сурх, кабуд ва ғайра. |
| MOQ | 100 дона |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | сими гармкунаки дефорт барои чаҳорчӯбаи дар |
| Сертификатсия | CE |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Дарозии гармкунаки дари яхдон, шиддат ва қувватро вобаста ба зарурат танзим кардан мумкин аст. Диаметри симро 2.5 мм, 3.0 мм, 3.5 мм ва 4.0 мм интихоб кардан мумкин аст. Сатҳи симро аз шишаи бофташуда, алюминий ё пӯлоди зангногир истифода бурдан мумкин аст. Даргармкунаки симии обшавӣҚисми гармидиҳӣ бо пайвасткунаки сими сурб метавонад бо сари резинӣ ё найчаи дуқабата мӯҳр карда шавад, шумо метавонед мувофиқи ниёзҳои истифодаи худ интихоб кунед. | |
Танзимоти маҳсулот
Гармие, ки аз гармкунаки дари яхдон ба вуҷуд меояд, ҳавои атрофи чаҳорчӯбаи дарро гарм мекунад, то таъсири назорати ҳароратро ба даст орад. Умуман, сими гармидиҳӣ тавассути ҷараён миқдори муайяни гармиро ба вуҷуд меорад ва ҳарорати атрофи чаҳорчӯбаи дарро то ҳарорати муайян баланд мебардорад, то ҳадафи назорати ҳароратро ба даст орад. Сими гармидиҳии чаҳорчӯбаи дари нигоҳдории хунук барои пешгирии яхбандӣ ё хунукшавии босуръати чаҳорчӯбаи дари нигоҳдории хунук аз сабаби чораҳои нодурусти мӯҳргузорӣ ва изолятсия ба вуҷуд меояд.Барои пешгирӣ аз яхкунӣ ва хунукшавии босуръат, ки боиси мӯҳркунии бад мегардад, одатан дар атрофи чаҳорчӯбаи дари нигоҳдории хунук сими гармидиҳӣ илова карда мешавад.
Чаро гармкунаки дари яхдонро истифода бурдан лозим аст?
Зеро ҳарорати дохили анбори хунук хеле паст аст ва анбори хунуки берунӣ одатан ҳарорати муқаррарии хона аст. Ин фарқияти бузурги ҳарорат метавонад мушкилот эҷод кунад. Вақте ки дари анбори хунук баста аст, конденсатсия ё яхбандӣ дар атрофи чаҳорчӯбаи дари анбори хунук аз сабаби фарқияти ҳарорат ба осонӣ ба вуҷуд меояд. Ин конденсатсия ва яхбандии хунук, агар табобат карда нашавад, метавонад мушкилот эҷод кунад. Аз як тараф, онҳо ба сахтии дари анбори хунук таъсир мерасонанд, ки таъсири изолятсияи гармии анбори хунукро хеле коҳиш медиҳад. Аз тарафи дигар, муддати тӯлонӣ метавонад ба сохтори чаҳорчӯбаи дар ва дар зарар расонад.
Тасвири корхона
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













