| Номи маҳсулот | Яхдон, яхдон, гармкунаки обшавии яхдон |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5 мм |
| Дарозӣ | 350мм, 380мм, 410мм, 450мм ва ғайра |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Маводи найча | Пӯлоди зангногир 304 |
| Терминал | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/CQC |
| Мо ду намуди гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон дорем, яке аз гармкунакҳои обшавии яхдон сими сурб дорад ва дигаре надорад. Дарозии қубурҳои мо одатан аз 10 дюйм то 26 дюйм (380 мм, 410 мм, 450 мм, 460 мм ва ғайра) истеҳсол мекунад. Нархи гармкунакҳои обшавии яхдон бо сурб аз нархи бе сурб фарқ мекунад, лутфан пеш аз дархост расмҳоро барои тасдиқ фиристед. | |
Тарҳи наве бо номи гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон барои ҳалли масъалаи таъсири нокифояи яхкунӣ, ки дар натиҷаи нотавонии яхдонҳои гуногун барои обшавии дуруст ба вуҷуд меояд, равона шудааст. Барои сохтани гармкунакҳои обшавии яхдон қубурҳои аз пӯлоди зангногир истифода мешаванд. Ҳар гуна шаклро аз ҳарду нӯг барои мувофиқат ба ниёзҳои корбар печондан мумкин аст. Конденсаторҳо, вентиляторҳои хунуккунӣ ва обшавии барқӣ дар поёни табақи ҷамъоварии об ҳама дар дохили варақ ба таври қулай ҷойгир шудаанд. Хусусиятҳои он иборатанд аз иқтидори баланди аз ҳад зиёд боркунӣ, ихроҷи кам, устувории боэътимод, мӯҳлати тӯлонии хизматрасонӣ, муқовимат ба зангзанӣ, кори аълои изолятсия, қувваи баланди барқӣ ва таъсири хуби обшавии ях. Патенти миллӣ аз ҷониби Rubber Head ба даст оварда шудааст. Амнияти олӣ, пӯшидани боэътимод, ба намӣ тобовар нест.
Мақсади элементи гармидиҳии обшавӣ тоза кардани самараноки ях аз намудҳои гуногуни яхдонҳо ва яхдонҳо мебошад. Ҳамчун маводи асосӣ пӯлоди зангногир истифода мешавад. Ҳар гуна шакле, ки ба ниёзҳои корбар мувофиқ аст. Маҳсулот муқовимати хуби изолятсия, муқовимат ба зангзанӣ, фарсудашавӣ ва обшавии самаранок дорад. Иҷрои мӯҳршудаи нӯги дорои патенти миллӣ мебошад, ки дорои намӣ ва намӣ мебошад.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















