Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармкунаки картери гармидиҳии тасмашакл |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Мавод | резини силикон |
| Паҳнои камарбанд | 14мм, 20мм, 25мм ва ғайра |
| Дарозии камарбанд | Фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Камарбанди гармкунаки картер |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| Тасдиқҳо | CE |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Паҳнои гармкунаки картери тасмаи гармидиҳӣ метавонад 14 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм ва ғайра сохта шавад.камарбанди гармидиҳии силиконӣметавонад барои обшавии компрессори кондитсионер ё силиндраи вентилятори хунуккунанда истифода шавад.тасмаи гармкунаки картердарозии он метавонад мувофиқи талаботи муштарӣ танзим карда шавад. | |
Танзимоти маҳсулот
Тасмаи гармидиҳии резинии силикон аз рӯи истифода ба ду намуд тақсим мешавад: тасмаи гармидиҳии барқии қубурӣ, тасмаи гармидиҳии картери компрессори кондитсионер. Унсури гармидиҳӣ аз сими муқовимати хӯлаи никел-хромӣ иборат аст, гармии зуд, ҳарорати якхела, қабати изолятсия бо муқовимати ҳарорати баланд ва паст, зидди зангзанӣ, изолятсияи баланд, муқовимати пиршавӣ аз резини силикон ва матоъҳои нахи ғайрихимиявӣ, резини кафкии воридотӣ ва дигар маводҳо, бо истифода аз рӯйпӯш, қабати изолятсияи миёна, қабати муҳофизатии берунӣ аз се қабат, муқовимати хуби гармӣ, самаранокии боэътимоди изолятсия, чандирӣ, гарм кардани ашё * бо тамосҳои наздик, самаранокии баланди гармӣ, истифодаи осон, метавонад мустақиман дар сатҳи қисми гарм печонида шавад.
Вазифаи маҳсулот
Вазифа ва вазифаи гармкунаки картери тасмаи гармидиҳӣ
1. Кондитсионер дар ҳолати хунук, конденсатсияи равғани интиқоли бадан, ба оғози муқаррарии дастгоҳ таъсир мерасонад. Гармкунаки картери тасмавии гармидиҳии компрессори кондитсионер метавонад гармии равғанро беҳтар кунад ва ба оғози муқаррарии дастгоҳ мусоидат кунад.
2. Компрессорро дар зимистони сард муҳофизат кунед, то бе осеб кушода шавад ва мӯҳлати хизмати онро дароз кунад. (Дар зимистони сард, равған дар мошин конденсатсия мешавад ва канда мешавад, ки боиси соиш ва вайроншавии компрессор ҳангоми кушодан мегардад).
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














