| Номи маҳсулот | Сими гармидиҳии бофташудаи нахи шишагии силиконии баландсифат |
| Диаметри сим | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм |
| Маводи изолятсия | резини силикон |
| Маводи қабати бофташуда | нахи шиша |
| Дарозии сими гармидиҳӣ | фармоишӣ |
| дарозии сими сурбӣ | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Шиддат | 110-230В |
| Қудрат | 5-40W барои як метр |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| MOQ | 100 дона |
| Сертификатсия | CE |
| 1. Гармкунаки симии обшавии силиконӣ метавонад мувофиқи талаботи корбар танзим карда шавад, дар бораи фармоиш маълумоти стандартӣ вуҷуд надорад; 2. Сими гармидиҳии барқӣ, ки мо сими гармидиҳии силиконӣ ва сими гармидиҳии PVC дорем, ҳарорати максималии сатҳи сими гармидиҳии силиконӣ 250℃ ва ҳарорати максималии сатҳи сими гармидиҳии PVC 105℃ аст. 2. Сими сурбии гармкунаки обшавӣ метавонад аз сими сурбии силикон, сими сурбии 18/20AWG ва сими сарпӯши нахи шишагӣ интихоб карда шавад. | |
Гармкунаки симии обшаванда барои барномаҳои гармидиҳии чандир, ки изолятсияи пурраро талаб мекунанд, аз ҷумла дар муҳитҳои пурра ғӯтонидашуда ё намии баланд, мувофиқ аст.
Сими гармидиҳии силикон аз сими муқовиматӣ, ки ба нахи шиша печонида шудааст ва аз изолятсияи дукаратаи PVC, силикон, силикон + PVC истифода мешавад ва метавонад бофтаи нахи шишагиро дар беруни қабати изолятсия барои муҳофизат кардани қабати изолятсия илова кунад.
Мувофиқи муҳити воқеии истифода ва талаботи техникии муштарӣ, мо барои беҳтар кардани андозаи маҳсулот, пайвастшавӣ ва танзими система, роҳҳои ҳалли касбиро пешниҳод менамоем.
Сими гармидиҳии силиконии барқӣ барои обшавии яхдонҳои саноатӣ ва маишӣ маъмултарин роҳи ҳалли обшавии таҷҳизоти яхдонҳои саноатӣ ва маишӣ мебошад. Дар айни замон, онҳо инчунин ҳамчун гармидиҳии зидди яхкунӣ барои раковинаҳои дренажӣ ва обшавии оби саноатӣ дар саноати яхдон истифода мешаванд.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















