Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гилемчаи гармидиҳии хонагӣ |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Қудрат | 25-30 Вт |
| Шиддат | 110-230В |
| Мавод | ПВХ |
| Диаметри болишт | 30 см |
| Дарозии камарбанд | дарозии стандартӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | гармкунаки нӯшокии хонагӣ |
| Дарозии сими сурб | дарозии стандартӣ |
| Баста | як гармкунак бо як қуттӣ |
| Тасдиқҳо | CE |
| Шабака | ИМА, евро, Британияи Кабир, Австралия ва ғайра. |
| Диаметри қолини гармидиҳии хонагӣ 30 см аст, ранги он метавонад сиёҳ, кабуд ё дигар рангҳои фармоишӣ сохта шавад. Шабакаро барои ИМА, Британияи Кабир, Евро, Австралия ва ғайра интихоб кардан мумкин аст. Даргармкунаки пиво дар хонатермостати диммер ё ҳароратдиҳандаро илова кардан мумкин аст, ҳангоми истифода рахи ҳарорат низ илова карда мешавад. | |
Танзимоти маҳсулот
Вазифаи асосии қолини гармидиҳии Home Brew таъмин намудани муҳити устувори ҳарорат барои таъмини пешрафти бефосилаи раванди ферментатсия мебошад. Ҳарорат омили калидӣ дар ферментатсияи шароб аст. Дар марҳилаи аввали ферментатсия, хамиртуруш оксигени донаҳои донаро барои нафаскашии аэробӣ истифода мебарад ва энергияи зиёдеро хориҷ мекунад ва сипас нафаскашии анаэробӣ анҷом медиҳад, шакарро ба спирт табдил медиҳад ва як қисми энергияро хориҷ мекунад. Вақте ки ҳама чиз ба спирт табдил меёбад, Clostridium бо этанол ва дигар спиртҳо реаксияи эстерификатсияи спирти кислотаро ба вуҷуд меорад. Аз ин рӯ, нигоҳ доштани муҳити устувори ҳарорат барои фаъолияти хамиртуруш муҳим аст.
Бастаи гармкунаки хонагӣ барои нӯшидан
Хусусиятҳои маҳсулот
1.Ҳарорати мӯътадилро таъмин кунед:Қолаби гармкунаки нӯшокии хонагӣ метавонад муҳити ҳарорати доимиро барои раванди ферментатсия фароҳам оварад, то фаъолияти мубодилаи моддаҳои хамиртурушро дар ҳарорати мувофиқ таъмин намояд ва самаранокии ферментатсия ва сифати маҳсулотро беҳтар созад.
2. Фаъолияти хамиртурушро беҳтар кунед:Ҳарорати мувофиқ барои афзоиш ва мубодилаи моддаҳои хамиртуруш, суръат бахшидани истеҳсоли спирт ва беҳтар кардани ҳосилнокии шароб мусоидат мекунад.
.3. Кам кардани сироятҳои бактериявӣ:Муҳити ҳарорати устувор метавонад афзоиши бактерияҳои бактериявиро кам кунад ва тозагии шаробро таъмин намояд.
Сенарияҳо барои истифодаи қолаби гармидиҳии хонагӣ инҳоянд:
пивопазии хонагӣ:Ҳангоми тайёр кардани шароби хонагӣ дар хона, истифодаи болишти гармидиҳӣ метавонад кафолат диҳад, ки раванди ферментатсия аз тағирёбии ҳарорати беруна таъсир намегирад ва сатҳи муваффақиятро беҳтар мекунад.
.пивопазхонаҳои хурд:Дар пивопазхонаҳои хурд, қолаби гармидиҳандаи пивои хонагӣ метавонад барои назорат кардани ҳарорати ферментатор истифода шавад, ки устувории раванди истеҳсолот ва сифати маҳсулотро таъмин мекунад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













