Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии фланг барои зарфи об |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Унсури гармидиҳии ғӯтондашаванда |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Шакл | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| ДарГармкунаки обгузари қубурӣМаводи мо аз пӯлоди зангногир 201 ва аз пӯлоди зангногир 304 мебошад ва элементи гармидиҳии ғӯтонда барои андозаи фланжҳои зарфи об ду модел дорад, яке DN40 ва дигаре DN50. Дарозии қубур метавонад аз 200-600 мм сохта шавад, қудратро мувофиқи талабот танзим кардан мумкин аст. | |
Танзимоти маҳсулот
Дарнайчаи гармидиҳии зери зарфи оббарои гарм кардани об ва изолятсия дар корпуси зарф истифода мешавад.гармкунаки оби фланҷӣдорои хусусиятҳои бехатарӣ бе ихроҷ, насби осон, андозаи хурд, самаранокии баланди гармӣ, гармкунии зуд, мустаҳкамии хуби механикӣ, мӯҳлати хизмати дароз ва суръати пасти пайдоиши миқёси об бо тарҳи бори сатҳи паст мебошад. Агар шумо дар бораи қувваи истифодашаванда итминон надошта бошед, шумо метавонед бо мо ройгон тамос гиред, то ба шумо дар таҳлил ва тарҳрезии қувваи барқ, пешниҳоди расмҳои андозаи CAD ва риояи қатъии шиддати номиналӣ барои истифода ва симкашии дуруст кӯмак расонед.
Навъи маҳсулот ва насб
Навъ ва насбинайчаи гармидиҳии зарфи об
1. мустаҳкамкунакҳои риштадор:Навъи асои рост, навъи U, шакли махсус.
Насб:гайка, асоси винт собит
2.винт (навъи гайкаи шашкунҷа):U-и ягона, U-и сершумор,
Насб:ҳалқаи занона, пояаш собит
3.фланҷ:U-и ягона, U-и сершумор, U-и дукарата ва ғайра,
Насб:кундаи фланҷи занона
4. зериобшаванда:сари резинии фишордор, остинчаи металлӣ пурра мӯҳр карда шудааст,
Насб:мустақиман ба истифодаи моеъ ғӯтонида мешавад.
Татбиқи маҳсулот
Қубури гармидиҳии барқии зарфи обасосан дар гармкунии зарфҳои оби боми меҳмонхонаҳо, манзилҳои истиқоматӣ ва корхонаҳо ва ҳаммомҳо, зарфи маҳлули кимиёвӣ, гармкунии зарфҳои ёрирасон, гармкунии об ва буғ дар лӯлаҳо, таҷҳизоти гардиши оби нерӯгоҳҳои барқӣ, гармкунии ҳавз, зарфи калони мубодилаи гармӣ, обҳои зеризаминӣ, гармкунии ҳавзи куштор ё тозакунӣ, гармкунии дорусозии зарфҳои хурд, гармкунии асбобҳои таҷрибавӣ ва илмӣ-тадқиқотӣ, гармкунии пеш аз таҷҳизоти механикӣ ва гармкунии изолятсияи гармӣ истифода мешавад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














