Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии ғӯтонда барои зарфи об |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Унсури гармидиҳии ғӯтондашаванда |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Шакл | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| ДарГармкунаки обгузари қубурӣмаводе, ки мо аз пӯлоди зангногир 201 ва аз пӯлоди зангногир 304 дорем, андозаи фланҷ DN40 ва DN50 дорад, қувват ва дарозии қубурро мувофиқи талабот танзим кардан мумкин аст. | |
Танзимоти маҳсулот
Элементи гармидиҳии ғӯтонда барои зарфи об асосан бо кафшери камони аргонӣ барои пайваст кардани найчаи гармидиҳӣ бо фланҷ кафшер карда мешавад. Маводи найча аз пӯлоди зангногир, мис ва ғайра иборат аст, маводи сарпӯш аз бакелит, пӯсти таркишногузари металлӣ ва сатҳаш аз рӯйпӯши зиддипаҳно сохта шудааст. Шакли фланҷ метавонад чоркунҷа, мудаввар, секунҷа ва ғайра бошад.
Элементи гармкунаки оби дегхонаи фланҷӣ насб, идора ва нигоҳдорӣ осон аст. Тарроҳи беназир мувофиқи талаботи шумост. Барои муҳити зангзананда, элементи гармидиҳии қубурӣ аз маводи титанӣ беҳтар аст. Гилеми иловагии тефлонӣ дастрас аст. Тарроҳии гармкунаки фланҷӣ онро барои барномаҳои гармидиҳии буғии дегхона беҳтарин мегардонад. Элементи гармкунаки ҷӯшонидашудаи навъи фланҷӣ бо фланҷҳо пайваст карда шудааст ва онро ба осонӣ дар девори паҳлӯӣ ё поёни системаи дегхона насб кардан мумкин аст. Ин роҳи пайвастшавӣ пайвастагии мустаҳкамро байни элементи гармидиҳӣ ва системаи дегхона таъмин мекунад ва аз талафи энергия ва ихроҷ пешгирӣ мекунад. Дар айни замон, тарҳи гармкунаки фланҷӣ инчунин имкон медиҳад, ки иваз ва таъмири зуд анҷом дода шавад ва вақти корношоямӣ ва хароҷоти нигоҳдориро кам кунад.
Хусусиятҳои маҳсулот
1. Гармкунаки фланжӣ дар интиқоли гармӣ хуб кор мекунад. Унсури гармкунаки дегхонаи обӣ барои истеҳсоли буғи ҳарорати баланд ва фишори баланд гармкунии босуръат ва якхелаи об ё моеъро талаб мекунад. Он метавонад энергияи гармиро самаранок интиқол диҳад, то муҳити гармидиҳӣ зуд ба ҳарорати зарурӣ бирасад. Тақсимоти якхелаи гармидиҳии он якхела будани ҳарорати муҳити дегхонаро таъмин мекунад ва истеҳсоли буғ ва самаранокии кори дегхонаро беҳтар мекунад.
2. Гармкунаки обӣ бо фланж бартарии зидди зангзанӣ дорад, зеро дар раванди кори дегхона ё буғ, маводи зангзанӣ берун меояд. Он метавонад мӯҳлати хизмати онро дароз кунад ва басомади нигоҳдориро кам кунад.
Дар кори дегхона ва буғ, сарфа ва самаранокии энергия низ муҳим аст. Он метавонад табдили энергияро комилан ба даст орад ва системаи дегхонаро бо хароҷоти кам таъмин кунад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














