| Мавод | SS304, SS321, Incoloy840 |
| Шиддат | 110-480В |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 8.5мм, 9.0мм, 10.0мм, 11.0мм ва ғайра |
| Қудрат | 200W-3500W |
| Дарозии қубур | 200мм-6500мм |
| Дарозии сими сурб | 100-2500 мм |
| Шакл | Рост, U, W ё фармоишӣ |
| Терминал | 6,3 Ворид кардан, васлаки мардона/занона ва ғайра. |
Найчаҳои алюминий қобилияти аълои деформатсия доранд, метавонанд ба шаклҳои мураккаб хам шаванд ва барои бисёр намудҳои фазо мувофиқанд. Ғайр аз ин, найчаҳои алюминий дорои сифати аълои гармигузаронӣ мебошанд, ки таъсири обшавӣ ва гармкуниро беҳтар мекунад. Он аксар вақт барои обшавӣ ва нигоҳдории гармӣ барои яхдонҳо, яхдонҳо ва дигар таҷҳизоти барқӣ истифода мешавад. Он метавонад барои талаботи ҳарорат бо суръати баланд дар гармӣ ва баробарӣ, амният, тавассути термостат, зичии қувва, маводи изолятсия, гузариши ҳарорат ва шароити парокандашавии гармӣ, асосан барои тоза кардани ях аз яхдонҳо, тоза кардани хӯроки яхкардашуда ва дигар дастгоҳҳои гармидиҳии қувваӣ зарур бошад.
1. Ба мо асари аслӣ ё намунаҳоро фиристед.
2. Пас аз ин, мо барои баррасии шумо намуна эҷод мекунем.
3. Ман ба шумо арзишҳо ва намунаҳои прототипро тавассути почтаи электронӣ мефиристам.
4. Пас аз он ки шумо ҳамаи нархҳо ва маълумоти намунаро муайян кардед, истеҳсолотро оғоз кунед.
5. Тавассути экспресс, ҳавоӣ ё баҳр фиристед.













