Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармкунаки болишти керамикии инфрасурх |
| Мавод | Сафолӣ |
| Шиддат | 12V-480V, метавонад танзим карда шавад |
| Ватт | 125-1500W ё фармоишӣ |
| Шакл | Ҳамвор/Каҷ/Лампа |
| Унсури сими муқовиматӣ | Ni-Cr ё FeCr |
| Диапазони мавҷи муфид | аз 2 то 10 мкм |
| Мӯҳлати миёнаи корӣ | Вобаста ба шароит, то 20,000 соат |
| Термопараи дохилӣ | Навъи K ё J |
| Истифода | Гармкунаки керамикии инфрасурх |
| Минтақаҳои сард | Вобаста аз дарозӣ ва диаметри 5-25 мм |
| Масофаи тавсияшудаи радиатсия | 100 мм то 200 мм |
| Баста | як гармкунак бо як қуттӣ |
| Ранг | сиёҳ, сафед, зард |
| Андозаи стандартии гармкунаки керамикии инфрасурх 1. 60*60мм2. 120ммx60мм3. 122ммx60мм 4. 120мм*120мм5. 122мм*122мм6. 240мм*60мм 7. 245мм*60мм Бо термопараи навъи K ё J | |
Танзимоти маҳсулот
Гармкунаки болишти керамикии инфрасурх бо роҳи қолаби тазриқии керамикӣ рехта мешавад, ки бо корпуси гармидиҳии ултра тунук тавсиф мешавад. Дар муқоиса бо силсилаи дигари радиаторҳои плитавии Elatein, баландии FSF тақрибан 45% кам карда шудааст, ки фазои насбро сарфа мекунад ва барои тағир додани мошин мувофиқ аст.
Ҳарорати максималии кории гармкунаки болишти керамикии инфрасурх 720℃ аст, зичии миёнаи қувваи гармии максималии сатҳӣ 64 кВт/м² аст, 4 хусусият ва андоза барои интихоб мавҷуданд, қувваи гармидиҳӣ аз 60 Вт то 1000 Вт.
Хусусиятҳои маҳсулот
Пластинаи гармидиҳии керамикии инфрасурхСохтор: плитаи гармидиҳии электрикии керамикӣ аз қабати шишаи баландсифати радиатсионӣ сохта шудааст, ки ҳамчун матритса сафолӣ бо сифати хуби зарбаи гармӣ истифода мешавад ва сими гармидиҳии электрикии баландсифат дар як вақт пухта мешавад. Таркиби онҳо чунин аст:
1. Матритса: аз маводи сафолӣ бо зарбаи хуби гармӣ иборат аст;
2. Гармкунӣ: аз сими хӯлаи никел-хромии баландсифат сохта шудааст;
3. Қабати сирдор: Он аз ашёи хоми оксиди металлӣ бо самаранокии хуби радиатсионӣ иборат аст ва барои беҳтар кардани шиддати радиатсионӣ ва беҳтар кардани мутобиқшавии сирдор иловаҳои мувофиқ дорад.
Барномаҳои маҳсулот
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












