| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии равғанӣ |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | Фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии фритюр |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Терминал | Фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Гармкунаки JINGWEI касбӣ астэлементи гармидиҳии фритюрИстеҳсолкунанда, мо зиёда аз 25 сол дар қубури гармидиҳии барқии фармоишӣ дорем.Қувваи элементи гармидиҳии бирён инчунин метавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Мо одатан барои сари найча фланҷ, маводи фланҷ истифода мебарем, ки мо аз пӯлоди зангногир ё мис истифода мебарем. Дарэлементи гармидиҳии равғани бирёнкунандаАсосан дар фритюрҳо истифода мешавад, диаметри найча метавонад 6.5 мм ё 8.0 мм бошад ва андоза ва шакли найчаи гармкунаки фритюрро мувофиқи талаботи муштарӣ танзим кардан мумкин аст. | |
Элементи гармидиҳии фритюряк унсури гармидиҳии барқӣ мебошад, ки барои гарм кардани бирёнҳои равғанӣ истифода мешавад, ки одатан аз пӯлоди зангногир ва маводҳои оксидшавии баландҳарорат сохта мешавад ва дорои хусусияти сифати баланд ва мӯҳлати хизмати дароз мебошад. Ин унсурҳои гармидиҳӣ барои таъмини таъсири гармидиҳии устувор ва самаранок барои қонеъ кардани ниёзҳои истеҳсолии хӯроки бирёншуда тарҳрезӣ шудаанд.
1. Мавод:Маводҳои маъмулӣ аз пӯлоди зангногири 304 ва пӯлоди зангногири 316L иборатанд, ки муқовимати хуби зангзанӣ ва қувваи ҳарорати баланд доранд ва барои истифода дар муҳитҳои коркарди хӯрокворӣ мувофиқанд.
2. Шиддат ва қувват:Шиддат одатан 220 В аст ва диапазони қудрат 2.0 ~ 3.5 кВт аст, ки онро мувофиқи ниёзҳои мушаххас танзим кардан мумкин аст.
3. Диаметри найча:Диаметри қубурҳо φ8 ва φ6.5 ва ғайраро дар бар мегирад, ки барои қонеъ кардани ниёзҳои бирёнҳои равғании чуқур дар рӯи миз ва фарш пешбинӣ шудаанд.
4. Ариза:Асосан барои гарм кардани бирёнҳои равғанӣ, гарм кардани равған бо гармии тавлидшуда аз ҷониби унсури гармидиҳӣ барои қонеъ кардани талаботи ҳарорат барои бирён кардани хӯрок истифода мешавад.
5. Хизматрасониҳои фармоишӣ: Найчаи гармидиҳии равғанпазӣМушаххасот ва андозаҳоро метавон барои қонеъ кардани ниёзҳои тарҳҳо ва истеҳсоли гуногуни бирёнҳои равғанӣ танзим кард.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














