| Номи маҳсулот | Найчаи гармидиҳии равғани амиқ |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | Фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии фритюр |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Терминал | Фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Гармкунаки JINGWEI истеҳсолкунандаи касбии қубурҳои гармидиҳии равғани амиқ аст, мо зиёда аз 25 сол таҷрибаи истифодаи қубурҳои гармидиҳии барқии фармоишӣ дорем.Қувваи элементи гармидиҳии бирён инчунин метавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Мо одатан барои сари найча фланҷ, маводи фланҷ истифода мебарем, ки мо аз пӯлоди зангногир ё мис истифода мебарем. | |
Найчаи гармидиҳии равғани бирёнкунӣ ҷузъи муҳими таҷҳизоти дегхона ё танӯр буда, қисми муҳими табдил додани энергияи барқ ба энергияи гармӣ мебошад. Он асосан нақши гарм кардани табақи равғанро мебозад, то ҳарорати равған ба ҳарорати зарурӣ бирасад. Найчаи барқӣ, ки одатан аз маводи металлӣ сохта шудааст, бо ҷараёни барқӣ гарм карда мешавад, то ҳарорати равғанро дар табақ то ба ҳарорати зарурӣ барои бирён кардани хӯрок баланд бардорад.
1. Найчаи гармидиҳии бирёнкунаки пӯлоди зангногир
Найчаи гармидиҳии равғани бирён аз пӯлоди зангногир муқовимати хуби зангзанӣ ва қувваи баланди ҳарорат дорад, аз ин рӯ мӯҳлати хизмати дароз дорад ва барои муҳитҳои махсуси корӣ мувофиқ аст.
2. Найчаи гармидиҳии бирёнкунандаи волфрам
Найчаи гармидиҳии бирёнкунандаи вольфрам дорои гузаронандагии хуби барқӣ мебошад, аз ин рӯ суръати баланди гармкунӣ ва устувории ҳарорат дорад, метавонад табақи равғанро зуд гарм кунад ва устувории ҳарорати равғанро нигоҳ дорад, ки барои муҳити кории гармидиҳии ҳарорати баланд мувофиқ аст.
3. Найчаи гармидиҳии фритюри никелӣ-хромӣ
Найчаи гармидиҳии бирёнкунаки хӯлаи никел-хромӣ муқовимати қавии оксидшавӣ ва зангзанӣ дорад, мустаҳкамӣ ва гузаронандагии хуби ҳарорати баланд дорад ва метавонад дар муҳитҳои гуногуни гармидиҳӣ истифода шавад.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














