| Номи маҳсулот | Тахтачаи гармидиҳии резинии силиконии равғанӣ бо назорати ҳарорат |
| Шиддат | 12В-380В |
| Қудрат | фармоишӣ |
| Муқовимат ба изолятсия | ≥5MΩ |
| Бори рӯизаминӣ | ≤1.0 Вт/см2 |
| Ҳарорати максималӣ | 250ºC |
| Ҳарорати муҳити зист | -60°C ~ +250°C |
| Шакл | фармоишӣ |
| Андоза | фармоишӣ |
| Часпандаи 3M | илова кардан мумкин аст |
| Сертификатсия | CE |
| Сими сурбӣ | резини силикон, сими тори бо изолятсияи тефлонӣ. |
| 1. Гармкунаки Jingwei зиёда аз 20 сол дар танзими гармкунакҳо кор мекунад, гармкунаки резинии силиконӣ дорои болишти гармидиҳӣ, камарбанди гармидиҳии силикон, сими гармидиҳии силикон ва гармкунаки дренажӣ мебошад. Хусусиятҳои гармкунакро мувофиқи талаботи муштарӣ танзим кардан мумкин аст. 2. Гармкунаки силиконии равғанӣ барои резинаи силикон сохта шудааст, резинаи силикон дорои бартариҳои муқовимат ба ҳарорати баланд, тағйирнопазирии хуби нарм, изолятсияи қавии барқӣ ва мӯҳлати хизмати дароз ва ғайра мебошад. Мушаххасоти гармкунаки барабанро мувофиқи табақчаи муштарӣ танзим кардан мумкин аст, андозаи стандартии мо 250 * 1740 мм, 200 * 860 мм, 125 * 1740 мм ва 150 * 1740 мм аст. 3. Роҳи насби гармкунаки барабании силикон аз рӯи баҳор аст, касе Velcro-ро барои насб интихоб мекунад. 4. Ба болишти гармидиҳии резинии силикон назорати ҳарорат илова карда мешавад (назорати рақамии ҳарорат ё назорати дастӣ) | |
Гармкунаки барабани равғанӣ як навъ болишти гармидиҳии силиконӣ аст. Бо истифода аз хусусиятҳои нарм ва хамшавандаи қолини гармидиҳии силиконӣ, қулфи металлӣ дар сӯрохиҳои захирашуда дар ҳарду тарафи плитаи гармидиҳӣ печонида шудааст ва корпуси баррел, қубур ва корпуси зарф бо пружинӣ мустаҳкам карда мешаванд. Насби осон ва зуд. Он метавонад плитаи гармидиҳии резинии силикониро бо шиддати пружинӣ ба қисми гармшуда наздик кунад, зуд гарм шавад ва самаранокии баланди гармӣ ба даст орад. Тасмаи гармидиҳии барабани равғанӣ гарм карда мешавад, то маводи моеъ ва сахтшуда дар баррел, ба монанди часпак, равған, асфалт, ранг, парафин, равған ва ашёи хоми гуногуни қатрон дар корпуси баррел ба осонӣ тоза карда шаванд, ки гарм карда мешавад, то часпакии он баробар коҳиш ёбад ва қувваи насос кам шавад. Аз ин рӯ, дастгоҳ аз фасл таъсир намегирад ва метавонад дар тамоми сол истифода шавад. Дар сатҳи тасмаи гармидиҳии барабан сенсор насб карда шудааст, то мустақиман ҳароратро тавассути танзими ҳарорат назорат кунад.
Гармкунаки барабании силиконӣ барои гармкунӣ, пайгирӣ ва изолятсияи таҷҳизоти барабанӣ, ба монанди зарф, қубур ва ғайра истифода мешавад. Онро метавон мустақиман ба қисми гармшуда печонд, то насб ва ҷудо кардани он осон бошад. Хусусан барои ҳал кардани муми парафин, барои пешгирӣ аз пайдоиши муми ашёи равғанӣ дар зимистон мувофиқ аст. Ҳарорати сатҳи гармкунак ҳангоми овезон кардан дар ҳавои ором дар ҳарорати 20 дараҷа 150 дараҷа гарм мешавад. Ҳарорати гармкунак вобаста ба мавод ва шакли ашёи гармшаванда фарқ мекунад.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Маълумот барои тамос:
Email: info@benoelectric.com
WhatsApp: +86 15268490327









