| Номи маҳсулот | Унсури гармидиҳии танӯр Таъминкунандаи гармидиҳии найчаи Чин |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм |
| Мавод | SUS304,316,321,310S,316,316L,Incoloy840/800 |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии танӯр |
| Навъи терминал | фармоишӣ |
| Шакл | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE / CQC |
| Гармкунаки JlNGWEl як таъминкунандаи гармкунаки найчаи чинӣ мебошад, элементи гармидиҳии грилли танӯрро мувофиқи расмҳо ё талаботи шумо танзим кардан мумкин аст, маводи найчаро метавон аз пӯлоди зангногир 304 ё SS32l ва ғайра интихоб кард. Шакл ва андозаи элементи гармидиҳии танӯрро метавон фармоиш дод, шумо метавонед расм ё расмро ба мо фиристед (андоза дар расм нишон дода шудааст), мо метавонем ҳамон чизро созем. Шиддати унсури гармидиҳии танӯр тақрибан 110V, 115V, 120V, 220V ё 230V аст, пас аз макони истифодаи худ шиддати дурустро интихоб кунед, гармкунаки танӯри мо MOQ ҳадди аққал 120 дона аст, миқдори зиёд нарх арзонтар хоҳад буд. | |
Унсури гармидиҳии танӯр дастгоҳи гармидиҳӣ аст, ки дар плитаи барқии ошхона мавҷуд аст. Мисли унсури тостер, унсури гармидиҳии танӯри газӣ ҷараёни барқро ба гармӣ ва барқе, ки аз унсури пухтан барои танӯр мегузарад, табдил медиҳад. Интихоби беҳтарин унсури гармидиҳии танӯри газӣ бо пӯлоди зангногир аст, зеро он ҳангоми гармкунӣ устувор ва пойдор аст. Унсури гармидиҳӣ барои оташдони Hotpoint бо калиди муҳофизат аз ҳарорати аз ҳад зиёд ё сенсори ҳарорат муҷаҳҳаз шудааст. Унсури гармидиҳӣ барои оташдон дорои самаранокии хуби паҳншавии гармӣ ва самаранокии баланди гармӣ мебошад.
1. Имконоти гуногуни терминал мавҷуданд
2. Мо моделҳои стандартӣ ва инчунин фармоишӣ пешниҳод менамоем
3. Устувор ва умри дарозтар дорад
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













