| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии танӯр барои тостер |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм |
| Шакл | Фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии танӯр |
| Маводи найча | Пулоди Зангнамезадагӣ |
| Андоза | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Шакл ва андозаи элементи гармидиҳии танӯри тостерро метавон ҳамчун намуна ё расм танзим кард. Диаметри найчаи гармидиҳии танӯр мо 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм ва ғайра дорем. Маводи пешфарзии қубури мо пӯлоди зангногир 304 мебошад. Агар ба шумо маводи дигар лозим бошад, лутфан пешакӣ моро огоҳ кунед. | |
Унсури гармидиҳии танӯри ошхонаи барқӣ дар дохили дастгоҳ ҷойгир аст. Унсури гармидиҳии танӯри газӣ ба унсури гармидиҳии тостер монанд аст, зеро он ҷараёни электрикиро, ки аз унсури нонпазӣ барои танӯр мегузарад, ба гармӣ табдил медиҳад. Унсури гармидиҳии танӯр аз пӯлоди зангногир варианти беҳтарин аст, зеро он ҳангоми гармкунӣ устувор ва дарозмуддат аст. Унсури гармидиҳии Hotpoint Танӯр сенсори ҳарорат ё тугмаи муҳофизат аз гармии аз ҳад зиёд дорад. Унсурҳои гармидиҳии танӯр ҳангоми пароканда кардани гармӣ хуб кор мекунанд ва самаранокии баланди гармӣ доранд.
Саноати электронӣ аз унсурҳои гармидиҳии танӯрҳои пӯлоди зангногир барои пӯшонидани вакуумӣ, нонпазӣ, обутобдиҳӣ, тафсондан, рангкунии дорупошӣ, гармкунии танӯр, гармкунии ҳаво ва дигар гармкунии газӣ, термоформакунӣ, коркарди гармӣ ва гармкунии таҷҳизоти хушккунӣ васеъ истифода мебарад.
Ҳангоми истеҳсол қолабҳои гуногунро истифода бурдан мумкин аст, то шакли гуногуни найчаи гармидиҳии танӯрро фароҳам оварад, ки метавонад ниёзҳои фармоишӣ ва интихобро қонеъ гардонад. Дар ҳолати зарурӣ, озодона фармоиш диҳед!
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













