Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Муқовимати унсури гармидиҳии танӯр |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии танӯр |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Шакл | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Дарэлементи гармидиҳии танӯрбарои печи микроволновка, плита, грили барқӣ истифода мешавад. Шакли гармкунаки танӯрро мувофиқи расмҳо ё намунаҳои муштарӣ танзим кардан мумкин аст. Диаметри найчаро 6.5 мм, 8.0 мм ё 10.7 мм интихоб кардан мумкин аст. JINGWEI HEATER як корхонаи касбии қубурҳои гармидиҳӣ мебошад, ки шиддат ва қувваи ...элементи гармидиҳии танӯрметавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Ва найчаи элементи гармидиҳии танӯрро метавон гарм кард, ранги найча пас аз гармкунӣ сабзи тира хоҳад буд. Мо намудҳои зиёди моделҳои терминалӣ дорем, агар ба шумо лозим ояд, ки терминалро илова кунед, аввал бояд рақами моделро ба мо фиристед. | |
Танзимоти маҳсулот
Гармкунаки JINGWEI аз сими никел-хромии баландсифат барои таъмини тақсимоти яксони гармӣ ба ғилофи элемент истифода мебарад. Оксиди магний ҳамчун изолятсияи дохилӣ барои таъмини беҳтарин интиқоли гармӣ ва муқовимати изолятсия истифода мешавад. Гуногунии терминалҳои барқӣ, арматураҳои васлкунӣ ва кронштейнҳо, дар баробари доираи васеи имконоти хамкунӣ, имкон медиҳад, ки ба осонӣ ба ҳама гуна системаи гармидиҳӣ ворид карда шавад.
Хусусиятҳои маҳсулот
1. Мо унсурҳои гармидиҳиро аз маводҳои гуногун (пӯлоди зангногир/PTFE/мис/титан ва ғайра) ва барномаҳо (саноат/таҷҳизоти барқӣ/ғарқкунӣ/ҳавоӣ ва ғайра) мувофиқи талаботи муштариён истеҳсол мекунем.
2. Интихоби васеи услубҳои қатъкунӣ мавҷуд аст.
3. Мо танҳо қувваи оксиди магнийи покизагии баландро истифода мебарем, изолятсияи қувваи оксиди магний интиқоли гармии бештарро таъмин мекунад.
4. Элементи гармидиҳии танӯри найчашаклро метавон мувофиқи андозаи фармоишӣ хам кард. Он барои таҷҳизоти шумо мувофиқ хоҳад буд.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















