Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Истеҳсолкунандагони унсурҳои гармидиҳии аз пӯлоди зангногир |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Мавод | пӯлоди зангногир 304, ё фармоишӣ. |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии танӯр |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Шакл | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Дарэлементи гармидиҳии танӯрбарои печи микроволновка, плита, грили барқӣ истифода мешавад. Шакли гармкунаки танӯрро мувофиқи расмҳо ё намунаҳои муштарӣ танзим кардан мумкин аст. Диаметри найчаро 6.5 мм, 8.0 мм ё 10.7 мм интихоб кардан мумкин аст. JINGWEI HEATER як корхонаи касбии қубурҳои гармидиҳӣ мебошад, ки шиддат ва қувваи ...элементи гармидиҳии танӯрметавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Ва найчаи элементи гармидиҳии танӯрро метавон гарм кард, ранги найча пас аз гармкунӣ сабзи тира хоҳад буд. Мо намудҳои зиёди моделҳои терминалӣ дорем, агар ба шумо лозим ояд, ки терминалро илова кунед, аввал бояд рақами моделро ба мо фиристед. | |
Танзимоти маҳсулот
Найчаи гармидиҳии танӯр ҳамчун найчаи гармидиҳии хушксӯзанда тасниф карда мешавад. Найчаи гармидиҳии барқӣ, ки ба ҳаво дучор мешавад ва хушк месӯзад, найчаи гармидиҳии барқӣ бо хушксӯзанда номида мешавад. Элементи гармидиҳии танӯр аз сими гармидиҳӣ иборат аст, ки дар дохили он хокаи тағйирёфтаи MgO қисмати миёнаро изолятсия мекунад ва гармии конвексияи маҷбуриро таъмин мекунад. Мо аксар вақт мушоҳида мекунем, ки найчаи гармидиҳии танӯр сабзи тира дорад, на ифлос ё хокистарӣ, зеро сатҳи берунии найчаи гармидиҳӣ аз пӯлоди зангногири сабзи тира сохта шудааст, ки коркарди сабзро аз сар гузаронидааст.
Хусусиятҳои маҳсулот
1. Муқовимат ба ҳарорати баланд:Унсурҳои гармидиҳии танӯри найчаӣ метавонанд ба ҳарорати то 1400℃ тоб оваранд, ки онҳоро барои доираи васеи барномаҳои саноатӣ мувофиқ мегардонад.
2. Гармидиҳии зуд:Унсурҳои гармидиҳии танӯри найчашакл зичии баланди ватт доранд, ки ба онҳо имкон медиҳад, ки зуд гарм шаванд, вақти гармкуниро кам кунанд ва самаранокиро афзоиш диҳанд.
3.Давомнокӣ:Унсурҳои гармидиҳии танӯри найчашакл аз маводи баландсифат сохта шудаанд, ки устувории истисноӣ ва муқовимат ба зангзанӣ ва оксидшавиро таъмин мекунанд.
4. Танзимшаванда:Ин унсурҳои гармидиҳии танӯрро метавон барои мувофиқ кардани барномаҳои мушаххас бо имконоти андоза, шакл ва қувваи гуногун сохта кард.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














